Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten mennyire van igény...

Budapesten mennyire van igény kutyasétáltatóra?

Figyelt kérdés
Gondoltam szabadidőmben vállalnék :)
2022. nov. 13. 12:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%

Próbáld ki, csak ne lepődj meg, ha a NAV kopog valamelyik délután.

Menj el inkább kutyanapközibe részmunkaidőben.

2022. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
97%

"Szerintem ha egy 20 éves lány a jelentkező nem sok ember utasitja vissza"


Ezt nem igazán tudom értelmezni. Ezerszer meggyőzöbb lenne egy releváns végzettség vagy tapasztalat (nem a saját Blökikével)

2022. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
99%

Oké.


Nem adsz számlát, tehát nem tudlak elszámolni.

Felhívlak egy eldobós, bárki nevén lehető mobilon.

Eljössz.

Majd elviszed az ebem, aki családtag, és fél millió forint.


És ha megszökik? Ha megsérül? Ha eladod? Ha a haverjaid cigicsikket nyomnak el rajta?


Ha számlád nincs, akkor gondolom biztosításod sincs?

2022. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Milyen kufircról beszélsz? Jézusom mennyi itt a beteg ember

Hagyjuk is :D

2022. nov. 13. 13:52
 15/30 anonim ***** válasza:
98%

Nekem problémás pitbull keverékem van, úgy találtam utcán… Jegyzinel jelentettük, meg kitettem Facebookra, de senki sem jelentkezett érte 3 hónap alatt sem.

Chip sem volt benne, így megtartottam…


Csak természetben tud sétálni, mert egyszerűen túl agresszív más kutyákkal és ha jön valami kóbor állat, akkor vissza kell tudni fogni.


Ez menne?

2022. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
#14 minden más szempontból irreleváns a korod és a nemed.
2022. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

De, mindenki nemet fog mondani egy 20 éves lányra végzettség, számla, tapasztalat, és referencia nélkül. Fővárosban, ahol már nagyon elterjedt a felelős kutyatartás, senki nem fogja a félmilliós fajtatiszta kutyáját rábízni egy hobbisétáltatóra, a keverékét meg szimplán azért nem, mert ugyanúgy családtag.


Ha megsérül? Ha megtámadja egy másik kutya? Ha kitépi a kezedből a pórázt és elüti az autó? Ha nem tudod behívni és elveszik?

Ezért kell szerződés, meg lehetőleg képzettség. Hiába mondod, hogy te (20 éves lányként :) ) majd hősiesen az agresszív kaukázusi meg az én tacskóm közé állsz, ha baj van, hogy bizonyítod, hogy tudod kezelni ezt a helyzetet?

Kutyások által ilyen sűrűn lakott helyen esélytelen, hogy vállalkozás nélkül kedvességből bárki odaadja neked a kutyáját, meg arra is kevés esély van, hogy soha semmi baj nem fog történni. Biztos vagyok benne, hogy itt mindenki kutyája lett már megtámadva legalább egyszer a póráztalan Fifike meg a magát pórázból kitépő Buksika által.

2022. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet biztos nem mernék ide kiírni sem, már csak a zsebbe adott jövedelem nem adózott volta miatt sem.

Az ilyesmit úgy tudom elképzelni munkaként, hogy elvállalod a barátnődét (vagy mindegy, valakiék, de mindenképp, minden körülmények között ISMERŐSI körben), és ő elterjeszti rólad a saját ismerőseinek körében (szájhagyomány), hogy a Jennifer (most írtam egy random női nevet) kutyaszitterkedést vállal.


S ha megy és már van 2-3 fix állandó kutyád,aki rendszeresen jár és MEG VANNAK ELÉGEDVE a GAZDÁK, és TE ebből a tevékenységből szeretnél megélni (és REÁLISAN meg is tudsz), akkor azonnal bejelenteném, mielőtt valaki rádküldi a NAV-ot. S szerintem abban a pillanatban ezt le is kellene papírozni, hogy mi mindent vállalsz te, és mit kérsz ezért cserébe. (Merthogy nyilván ez egy munka onnantól, és nem a gazdik, de pláne nem a kutyusok két szép szeméért csinálnád.)

2022. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%

Reaktív harminc kilós rottweiler keverékem van. Ha megugatja egy másik kutya, vissza kell fogni, mert visszaszájalna. Elbírnál vele? Vagy egy agresszív ötven kilós juhászkutyával, ami támad a biciklikre? Más viselkedése problémákról nem is beszélve.

Nem csak öt kilós tündi-bündi Fifikéket kéne sétáltatni. Arra az időre pedig teljesen a te felelősséged. Ha elszökik a kutya vagy megsérül a gazda fel fog jelenteni. Arról nem is beszélve, hogy bejelentés nélkül csinálni illegális.

2022. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nem bíznám a kutyáimat egy random 20 éves lányra, pedig én sem vagyok sokkal több. A saját kutyával lévő tapasztalat pedig édeskevés.
2022. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!