Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten mennyire van igény...

Budapesten mennyire van igény kutyasétáltatóra?

Figyelt kérdés
Gondoltam szabadidőmben vállalnék :)
2022. nov. 13. 12:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
97%

18. (18-as kommentelő) vagyok. Ez sehogy máshogy nem megy, mint úgy, hogy megpróbálsz kutyás körökben mozogni,ott ismerősökre szert tenni. Ha már vannak ilyen ismerőseid, akkor a körükben elhinted, hogy szívesen vigyázol a kutyusaikra. (S nagyon fontos, hogy én biztos nem vállalnám úgy, hogy Pisti palotapincsijére és Nóri rotweilerére is egyszerre vigyázok

2x2000 forint/óra díjazás (értsd: magasabb, dupla díjazás - üssünk 2 legyet 1 csapásra) reményében, mert valószínű ezzel te szívod meg, mert ha Nóri rotweilere "véletlenül" elharapja Pisti palotapincsijének nyakát, akkor bizony teljesen biztosan, jogosan, megalapozottan és indokoltan téged fognak elővenni.


S az is biztos, hogy nem vágnék bele anélkül, hogy elmenjek egy kutyaiskolába, és kiképeztessem magam. Ahogy tanul az ember orvosnak is, mérnöknek is is meg jogásznak is.

2022. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%
22 éves lány vagyok és bizony fel szoktak kérni kutyát sétáltatni a környéken. Nem én kerestem, ők kérdezték meg, hogy vállalnám-e
2022. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
98%
Én szoktam néha mások kutyáját sétáltatni, pár napra elszállásolni. De azok a "mások" ismerősök, rokonok, kollégák. Pénzt nem fogadok el, fel sem merül, és csak jól nevelt, problémamentes kutyusokat. Mit csinálsz, ha mondjuk a kutya megharap valakit? Meg tudsz fékezni egy 20 kilós idegen kutyát? Kétlem.
2022. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

Tegyel ki hirdetest kutyafuttatokba!!! A lakohelyed kozelebe! Fontos,h kozel lakj az ugyfelhez!!!


A bizslom miatt adhatnal az illetonek whatsappot elo helyinfoval vagy iphone friends helyinfot.

Szemelyit mutass.


Szerintem vannak szituk,amikor szuksege van az illeto gazdinak rad.

2022. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%

Facebookon van egy csoport: Kutyaszitter kerestetik. Ahogy elnézem a posztokat, elég nagy igény van a sétáltatókra, ottalvós vagy saját házban vigyázós szitterekre és leginkább Budapesten.


Az emberek meg valamiért rájuk is bízzák a kutyáikat.

2022. nov. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
72%

25.


Na igen, több napos, és ott lakós...persze nem örökre, csak 1-2 napra, mondjuk nyaralás alatt.


NORMÁLIS VAGY???


Őszintén! TE, rábíznád a házad egy 20 éves lányra, akit a neten ismertél meg, és 1 akármilyen telefonszámot tudsz csak hozzá, meg a Gizi néni ajánlotta, a kutyafosató...izé...kutyafuttatóban? Ja, kérsz igazolványt? Oké! Ad. Meg mellé egy egy 5 hellyel korábbi, érvénytelen lakcímkártyát.

2022. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
63%

#26 hiába rikácsolsz, ez így megy abban a csoportban :D

Arról meg akadj le, hogy hány éves, én se vagyok sokkal idősebb, mégis felelősségteljesebb vagyok, mint néhány 30 éves...

2022. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
62%

27

Aztán nem kell majd csodálkozni, ha szétszedik a házat, mire hazér a család a nyaralásból. Idegeneknek kulcsot adni a házhoz? Elég naívnak kell hozzá lenni.

2022. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én több okból sem bíznám idegenre a kutyámat (ismerősök közül sem bárkire).

1. A kutyával foglalkozás engem is leköt, én is többet mozgok így, az nekem is kikapcsolódás.

2. Az én kutyám hétalvó, nem igényel több sétát, mint amit én biztosítani tudok neki.

3. Mentett, előéletes kutyám van, aki nem bízik meg random bárkiben, és az előélete miatt vannak olyan szituációk, amiket én tudok kezelni, mert kiismertem a kutyát, de aki nem ismeri ilyen jól, az lehet, hogy nem tud minden helyzetet kezelni.

Egyébként lehet igény kutyasétáltatásra, de az emberek jobban megbíznak olyanban, akit ismernek személyesen, vagy valamelyik állatmentő egyesület önkéntese (leinformálhatóan).

Szerintem végezz el egy kutyás képzést, menj menhelyre önkénteskedni, jelentkezz panzióba részmunkaidőbe, sok kutyát és sok helyzetet megismerhetsz így, sokat tanulhatsz ezek által, és akkor már benne leszel egy olyan körben, ahol már ismernek, és tudják, hogy milyen kutyát lehet rád bízni.

2022. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
77%

25-ös vagyok, a jelenlegi élethelyzetemben én sem venném igénybe a szolgáltatást (mert imádok a kutyáimmal foglalkozni, kicsit félek, hogy bajuk lesz és nem érzem úgy, hogy ilyenre költenék), de attól még tény, hogy vannak emberek, akik simán rábízzák egy idegenre egy találkozás után a blökit meg a ház kulcsát.


Amúgy dolgoztam tenyésztőnél, mikor 20 körül voltam és ott is sokszor csak én voltam egyedül a több tucat kutyával, mert a tulajok tréningeztek vagy versenyeztek valahol.

Mikor panzióba adsz egy kutyát, a legtöbb helyen alá kell írnod egy papírt, hogy tudomásul veszed, hogy a panzió kb semmiért sem felelős. A dokinál altatásos műtéteknél meg azt szokták aláiratni, hogy nem vállalnak semmilyen felelőséget az esetleges komplikációkért.

Sokan engednek hasonló minta alapján a házukba takarítónőt, szerelőket, kertészt, baby sittert.

2022. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!