Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szárazsampon kutyának jó...

Szárazsampon kutyának jó cucc? Ha használ valaki akkor milyet? A hideg idő miatt már nem fürdetném meg?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell megfürdetni? Valami büdsöbe belehempergett?
2022. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha büdösben, koszban hempereg, akkor csak a rendes fürdetés a megoldás. A szárazsampon embernél is, kutyánál is, csak a zsírt távolítja el, felszívja a zsírt, szóval az csak egy felületes kezelés, nem lesz tisztább tőle a kutya.
2022. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

En hidegben is furdetem a kutyat, bar o benti, ilyenkor telen a furdest mindig a keso esti utolso seta utan idozitem, mert igy reggelig tutira nem kell kimenni es siman megszarad, hajszaritot se hasznalok. Keverek, rovid a szore, de nagyon tomor, sok van neki, es meg igy is megszarad.


8 eves mar, eddig semmi baja, 2 havonta furdetem :)

2022. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy használok. A rendes fürdetést nem helyettesíti, szóval ha mindenképp kell, mert belefetrengett valamibe, vagy nagyon sáros lett, vagy bármi olyan, ami miatt fürdetném, akkor fürdetem. De ha nem kell nagyobb fürdés, kb. ugyanarra jó, mint embereknél a száraz sampon két rendes hajmosás között.
2022. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!