Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerdán a kutyám az udvarba...

Szerdán a kutyám az udvarba el csúszott de úgy, hogy mind a 4 lába ketté állt sántít rá de járkál vele! Most ez zúzódás vagy törés lehet?

Figyelt kérdés
Japán akita és fiú kutya

2022. nov. 19. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Állatorvos mit mondott?

Ja, tudom, nincs autód, a Szahara közepén laksz, ahol nincs semmiféle állatorvos. Pénzed sincs (mondjuk "japán akitára" volt).

2022. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Állatorvos fel sem veszi a telefont!
2022. nov. 19. 09:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos ugyanez volt az első gondolatom, mint az elsőnek.


Japán akitára van pénz, meg igény, de állatorvosra nincsen? A kutyáknak iszonyú nagy a fájdalomküszöbe, akármilyen komoly is lehet az a sérülés. Mégis 3 napja nem jut eszedbe orvoshoz vinni?

2022. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

2-es Tényleg??? Az országban az összes állatorvos nem veszi fel?

Alkalmassági vizsgát, és kutyajogsit az országba, de azonnal!

2022. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen mivel Hatvanhoz vagyunk a legközelebb és aki jár hozzánk ritkán érhető el!
2022. nov. 19. 09:49
 6/15 A kérdező kommentje:
Én kérek el nézést, hogy nincsen autóm és nem tudom szállítani
2022. nov. 19. 09:50
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

"Én kérek el nézést, hogy nincsen autóm és nem tudom szállítani" - kérhetsz is, mert felnőtt vagy, ha érdekel a kutyás jóléte és egészsége, megoldod. Ismerős segítségét kéred vagy állatvédő szervezetét, de van fizetős szállítás is. Vagy felveszed a kapcsolatot az állatorvossal és könyörgőre fogod, és kifizeted, ha vállalja, hogy érte megy, elviszi a rendelőbe, megröntgenezi és hazaviszi.

Senki nem mondta, hogy csak a legközelebbi állatorvoshoz lehet fordulni! Neked tényleg nem való kutya!

2022. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

Kérhetsz is elnézést! Kutyát akkor vállalok, ha minden vele kapcsolatos dolgot meg tudok oldani! Ebbe beletartozik egy esetleges orvosi kezelés is. Mit kezdesz, ha mondjuk lesz egy betegsége, ami miatt hetekig orvoshoz kell hordanod? Leszarod? Végignézed, ahogy belepusztul, mert neked nincsen autód? Kutyát tartani nem kötelező! De onnantól, hogy mégis mellette döntesz, vannak kötelességeid. Ha kölyköd lesz, majd azt se viszed orvoshoz, mert nincs autód?

Annyira tele a hócipőm az ilyen alkalmatlan, életképtelen gazdákkal, hogy arra nincsenek szavak.


Tessék, itt vannak a Hatvanban, és környékén dolgozó orvosok, klinikák. Lehet válogatni! (nem kell megköszönnöd)

[link]

2022. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A doki házhoz is megy. Nem kifogás hogy nincs kocsid.
2022. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezt csak egy allatorvos fogja tudni megmondani🤦‍♀️ ha van/lenne gyereked akkor ot is igy hagynad? Ja az mas, nos a kutya es minden mas haziallat is kb.mint egy gyerek, ugyanugy gondoskodni kell rola..
2022. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!