Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben az esetben bullterriert...

Ebben az esetben bullterriert vagy staffordshire terrier kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

Tavasszal költözöm el a szüleimtől, mindig volt kutyám, a mostani már elég idős, nem is alkalmazkodik könnyen, ezért Ő marad itt. Azonban nem nagyon szeretnék kutya nélkül maradni, mivel nagyon szeretem őket + biztonság miatt is előnyös lenne.

Régóta nézegettem kutyusokat, aztán ez a két fajta nyerte el a tetszésemet. Nem igazán tudok közölük mi alapján dönteni... Ezért azt lenne a kérdésem, hogy melyik a jobb házőrző? Melyik a megbízhatóbb?


L20


2010. szept. 30. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell neked egyáltalán új kutya.

Az öreg kutyát ha el tudod hagyni, akkor te ne tarts állatot. Semmilyen fajtát.

Tanulj a kutyákról. Nem a környezethez, hanem a gazdához kötődnek.

2010. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő megbízható és jó házőrző!
2010. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

" Nem kell neked egyáltalán új kutya.

Az öreg kutyát ha el tudod hagyni, akkor te ne tarts állatot. Semmilyen fajtát.

Tanulj a kutyákról. Nem a környezethez, hanem a gazdához kötődnek."


- Mint már mondtam, nem tud jól alkalmazkodni. Nagyon egygazdás pitbull kutyáról van szó, 12 éves. Mikor még kicsi volt, én is kicsi voltam, egyedül apámra hallgat. Kezelni sem tudnám.

2010. szept. 30. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Staffordshire terrier:)
2010. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elsőnek: faxkalap vagy.

szerintem legyen amerikai staffordshire, vagy staffordshire bull terriered, mindkettő nagyon szép kutya, csak határozott kéz kell hozzá.

2010. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a bull terriert választanám, bár nekem így is a kedvenc kutyafajtám, imádja a gazdáját, mindent megtesz egy simiért, igaz egy kicsit makacs, de ezen lehet változtatni. Idegenekkel nem agresszív, bratyizós :), viszont kiszúrja, ha valaki nem jó szándékkal közeledik, na akkor aztán betud keményíteni. Más kutyákkal jól elvan (bár ez egyed függő), de egy kicsit rámenős. Szerintem nagyszerű kutya.
2010. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!