Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hogy kell csinálni hogy...

Azt hogy kell csinálni hogy ne szökjön el a kutya hanem póráz nélkül is kövessen?

Figyelt kérdés

meg ha nyitva van a kapu ne szaladjon el és csak akkor jön haza ha megunja a szaladgálást és megéhezik

hiába hívom, mén mind a hülye

meg póráz nélkül is lehessen sétáltatni megkövessen is közbe, szépen jöjjön láb mellett


és ha lehet, akkor olyat is tanítanák neki, hogy pórázon ne húzzon ha azzal van kedvem sétáltatni

pekingi palotakutya


2010. szept. 30. 17:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kicsit sokat vársz egy pincsitől. :)
2010. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A kutyasuli a megoldás :)

Egyébként meg az én kutyáim (van minden fajta) azt csinálják amit leírtál, tényleg követnek. DFe ők azért mert annyira kiérdemeltem a szeretüket :) Neked is ezt kéne tenni. Amúgy meg a nagymamámnak is palotája van, és az övé is azt csinálja amit a tiéd, mert tudom h ő rosszul bánik vele. Illetve legjobb kaját kapja meg van nagy helye is csak nem foglalkozik vele. Még egyszer sem vitte sétálni :S

2010. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nézz már körbe a világban! Szerinted ha ezekre a választ meg lehetne írni egy kommentben, akkor tele lenne minden pórázon rángató neveletlen kutyákkal?


Egyébknét egy pincsi is képes rá.

2010. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

van egy tacskóm is azzal is ugyanez a probléma

szóval bármelyiket is sikerülne valami haladást elérni én anak már örülnék

kutyasuli nem

2010. szept. 30. 17:58
 5/21 A kérdező kommentje:

azér probáld meg csakí

a kutya nem kapja a legjobb kaját de sok szeretet elkap

meg foglalkozást

viszem pórázon csak rángat húz meg szökik mén mind a hülye

2010. szept. 30. 18:01
 6/21 A kérdező kommentje:

"Egyébknét egy pincsi is képes rá."


nagyin lealacsonyito hangnem

nem eszt érdemli jó kutya


én a legtöbbet akarom kihozni belölük, tudom hogy képesek rá csak én vagyok hülye ehez ezé irok ide

2010. szept. 30. 18:03
 7/21 anonim ***** válasza:
A helyesíráshoz is hülye vagy :)
2010. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nehezen megy a magyar
2010. szept. 30. 18:07
 9/21 A kérdező kommentje:
vagy mongyam inkább aszt hogy bekaphatod a faszomat?? :D
2010. szept. 30. 18:08
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy külföldi vagy,bocsi.Először iratkozz be a magyar nyelvoktatási tanfolyamra,majd a kutyáknak adj nagyon-nagyon sok szeretetet,és eleinte a kertben gyakorolgasd vele,majd megy az neki utcán is :)
2010. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!