Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tacskó - husky keverék...

Egy tacskó - husky keverék mennyire lehet nehéz eset?

Figyelt kérdés

Öngyilkos küldetés? :D


Nem vagyok tapasztalatlan, 4 kutyám volt eddig, jelenleg is van 2. Menhelyen találkoztam egy ilyen csodával, aki valószínűleg a fent említett fajták keveréke.



2022. dec. 5. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Hat nagyon nem mindegy, hogy konkretan mondjuk tacsko apa es husky anyatol van, vagy valamilyen tobbgeneracios keverekrol van szo.


A jellemet kell figyelembe venni,mar amennyire lehet, mert menhelyen nem biztos, hogy minden latszik belole es aszerint donteni.

2022. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezt így hogy hozták össze a szülők? 😂😂
2022. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
2-es, simán megoldják. Nekünk 25 évvel ezelőtt volt tacskó-németjuhász keverékünk. Érdekes, mikor testre tacsi, de németjuhászra hajazó feje van. :D
2022. dec. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk olyan kóbor került, aki félig tacskó, félig drótszőrű vizsla :D


Ő például egyik fajta jellembeli tulajdonságát se mutatta - pusztán viselkedésből se a tacsit, se a vizsgát nem lehetett volna megmondani.

Plusz szegény nagyon félős volt. Nem tudom, miket élt át az utcán, de mély sebeket hagyott benne, így ez is belejátszik a dologba.


Kérdésedre válasz: Bár azt gondolná az ember, hogy két makacs fajta keveréke igazi kihívás lesz, nem feltétlenül lesz ez a helyzet. (Bár bőven benne van a pakliban), de talán még a husky felmenője hangosságát is megörökli :D

Az a biztos, ha személyesen mész megnézni, ha alkalmad adódik rá akkor eltölthetnél vele egy kis időt (sok menhely hálás a sétáltatásért), hogy egy kicsit jobban ráláss.

2022. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ ugye, ahogy 1es leírta. Mert egy tacsival könnyű, ha az van benne több, akkor nem lesz nehéz. Ha a husky a több benne akkor már nehezebb. De csak annyira mint a husky. Tesómnak huskya van, és jól elven vele, mondjuk ez egyedfüggő
2022. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában a lépcsőhöz mennek oda és ott sikerül megoldaniuk a dolgot, de volt olyan ismerősöm aki segített a kutyáknak a kivitelezésben és úgy lett komondor tacskó keveréke, egy idióta meg is szakítottam vele utána a kapcsolatot... Azzal nincs bajom, ha papírok nélkül komondort vagy tacskót csinál, mert amúgy meg jók a kutyái, de az ilyen idióta keresztezés miatt nagyon haragszom.
2023. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!