Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet összeszoktatni a...

Hogyan lehet összeszoktatni a kutyánkat?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves törpe pincser kutyánk aki főleg benti kutya. Most vettünk egy fekete német juhászt aki még csak 8 hetes. A törpe pincser nagyon agressziv az új kutyával szemben és ha a közelébe engedjük meg akarja támadni. Hogyan tudnának összebarátkozni?

2022. dec. 9. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is a törpe pincser alapvetően hogy állt eddig más kutyákhoz? Semleges területen találkoztak először?

Első körben (amint megvan a kicsi összes oltása) menjetek sokat együtt sétálni, tanuljanak együtt.

Mindkettőnek legyen mindig lehetősége elvonulni. És szeparáljátok őket, amíg nem szoknak össze.


Bár nem tudom, hogyha a mostani kutya sincs megnevelve és lövésetek sincs hozzá, minek kellett még egy?

2022. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig rácsaptam a kutyám orrára ha bántani akarta a másikat legyen az akár új kutya. Aztán elég már ha mérgesen harározottan rászólok.
2022. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk olyan kutya mellé nem viszek másikat, aki alapvető szocializációban nem részesült. Szóval kutyasuli.
2022. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eddig miért nem nevelted a pincsert? Miért kellett mellé így másik kutya?


Most miért nem kezded el megnevelni? Mi a garancia, hogy a német juhászt nem teszitek ugyan így tönkre?

2022. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!