Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha 8 hónapos kölyök...

Normális, ha 8 hónapos kölyök kutya sokszor nyalogatja magát a nemiszervénél?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam, hogy mivel ilyenkor lesznek ivarérettek, normális, ha ott nyalogatják és izgatják magukat. Ez igaz?


Nagytestű kutyus egyébként, pont ma lett 8 hónapos. A nyalogatást pár napja kezdte.



2022. dec. 24. 00:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#1 Ha játszunk, tanulunk vagy sétálunk akkor nem csinálja, csak ha sokáig nincs vele senki. Egyébként járunk suliba, csak most az ünnepek miatt a héten nem lesz.


#3 Az megvan, hogy ennek az oldalnak a neve Gyakori Kérdések? Tudod, azért van, hogy kérdezzünk. Ő az első kutyám akit kiskorától fogva én nevelek, és nem akarok mindennel az állatorvoshoz rohanni, ezért gondoltam megkérdezem normális e a lassan tüzelő kutyánál, hogy izgatja magát. De ha nem tetszik a kérdés, akkor nem kell válaszolni rá, van ám ilyen opció is :DD Ha pedig tudod a választ, kérlek írd meg :DD


#10 Kislány

2022. dec. 24. 13:25
 12/14 A kérdező kommentje:
Időközben elkezdett tüzelni és már nem nyalogatja :DD
2022. dec. 24. 16:09
 13/14 anonim ***** válasza:

" hogy izgatja magát."

NEM izgatja magát. Feszül neki , azért nyalja, mivel tüzeléskor megduzzad a péra.

És fogja még nyalogatni, mert így tisztítja magát.

2022. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 köszi!
2022. dec. 28. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!