Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kutyák barátságosak...

Boxer kutyák barátságosak mindenkivel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nevelés kérdése.
2022. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlen. Nevelés, de elég nagy részben hozott, öröklött dolog is.
2022. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Neveles kerdese is, de az alapveto termeszetukbol adodoan szerintem baratsagosak.

Nyilvan el lehet rontani oket, de en meg nem talalkoztam nem cuki boxerrel :D

Ahogy bunko magyar vizslaval sem. De egy ismerosomet meg pl pont egy vizsla harapta meg.


Szoval nyilvan barmi lehet.

2022. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem, a boxerek családcentrikusak, ez azt jelenti, hogy a családtagokat szeretik az idegenekkel tartózkodók és simán neki megy egy idegennek ha úgy látja veszélyt jelent. Több boxerem is volt már mindegyik nagyon jó házőrző volt, sőt egyszer a vízóra leolvasó csak úgy bejött az udvarba a kutya meg úgy nekiment, hogy a műszerével kellett védekeznie (nem lett semmi baja az embernek), teljesen feltartotta amíg én oda nem mentem.

És igen normálisan meg kell nevelni, bármilyen tevékenységet abba kell hagynia ha te azt mondod. Különben a fenti eset gyorsan eldurvulhatott volna.

2022. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!