Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buraidoodle vagy BuraiHosue...

Buraidoodle vagy BuraiHosue vélemény?

Figyelt kérdés
Vásárolt már valaki tőlük kiskutyát? Mik a tapasztalatok?

2023. jan. 2. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Te komolyan 240.000ft-ot fizetnél egy keverék kutyáért?
2023. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez semmi más, mint jól marketingelt szaporítás.
2023. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Inkább fogadj örökbe és ments meg egy kutyust.
2023. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a vèleményem, hogy keverèkeket szaporítanak, ès drágán adjàk el ostoba embereknek. Szívesen. :$
2023. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, egyértelműen fogalmaztam meg a kérdést. Olyanoktól várnék választ, aki vásárolt a fent említett tenyésztőtől. Igen, tisztában vagyok vele hogy keverék kutya, nem értem hogy jön a kérdéshez az, hogy nekem ez a fajta tetszik-e vagy sem.


Az örökbefogadás pedig szép dolog, mindenkinek a saját döntése. Ez egy hipoallergén kutya, allergiás emberek mellett is lehet tartani. Örökbefogadható kutyánál ez egyáltalán nem biztos.


Ha bárkinek lenne tapasztalata a fent említett tenyésztővel kapcsolatban, szívesen várom a válaszát! :)

2023. jan. 9. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudunk választ adni, mivel nem tenyésztő, hanem szaporító.


Te magad írod, hogy keverékeket szaporít, majd írod, hogy ez a “fajta” tetszik…. Ez nem fajta, hanem egy drága keverék, nem tenyésztőtől, hanem szaporítótól.


Amúgy, ha örökbefogadnál, pont ugyanannyi valószínűsége lenne egy hipoallergén kutyának, mintha dudlit veszel. Genetika mond barmit is?


Ha fajtatiszta kutya kell, ami hipoallergen, akkor vegyél egy uszkàrt. Ne kegyel buta divatmajom. ;)

2023. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Üdv.Romániából!

Nekem csak pozitív veleményem van az oldalról, én vásároltam tőlük semmi probléma nem volt maximális kedvesség és tájékoztatás, a kutyus azóta is velünk van teljesen egészséges soha nem volt semmilyen betegsége (2éves) minden teljesen rendben volt, én csak ajánlani tudom azoknak akik gondolkodnak hogy kitől és honnan vásároljanak kutyust!

2023. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!