Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retrieverrel kapcsolato...

Golden retrieverrel kapcsolatos oktatással valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A nagyszüleimnek Van egy 6 éves labladorjuk akit én szoktam tanítgatni ha ott vagyok (ők vidéken laknak én meg Budapesten). És jutifalattal szoktam jutalmazni (már labdával is próbáltam de az nem vált be).Az alapokat már tudja pl ül,fekszik,(ezeket még amúgy kisebb korában tanítottam neki) de a többit egyszerűen nem tudom neki megtanítani.Mostmár amint meglátja a jutifalatot felpörög és olyan mintha süket lenne.

2023. jan. 2. 17:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát már bocsánat hogy elírtam tényleg nem tudok sokat a kutyákról de nekem sajátom nincs is szóval amikor néha kb. 1 évében 1 szer lemegyek a nagyszuleimhez akkor csak unaloműzésből szerintem tökéletes elfoglaltság legalább a kutya is okosodik kicsit mert már a nagyszuleim is idősek nem tudják már oktatni és amúgy olyan rossz min a bűn. Mindent mindig széttép és elront.Mint írtam tényleg nem tudok sokat a kutyákról de miért írsz be ide hogyha csak gonoszkoodni tudsz?A többieknek köszönöm megnézése a YouTube csatornákat:)
2023. jan. 3. 14:41
 12/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez kevés. Ha nincs normális kapcsolatod a kutyával, plusz nem tudsz semmit a képzéséről (és motivációd sincs, hogy fejleszd magad), akkor miért vannak elvárásaid a kutya felé?

Nem azzal van a baj, hogy tanítani akarod. Hanem azzal, hogy rosszul akarod tanítani és követelőzöl a kutyával szemben. Ez nem fair

2023. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!