Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nalam van sajat 3 kutya...

Hesztia2 kérdése:

Nalam van sajat 3 kutya illetve 2 ideiglenes egy 9 honapos gyerek mellett. Jönne egy masik kutyus akinek rendeltem ugatasgatlo nyakörvet mert sajnos ugat nagyon ha kutyat lat. A nyakörv hasznalatahoz tudnatok tanacsot adni ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 17:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem ertem minek akarsz olyan kutyat bevallalni amelyik problemas mas kutyakkal. Keruljon mar olyan ideiglenes gazdihoz ahol egymaga van... sokkal jobb lenne neki is.
2023. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
És ezt mégis hogy képzelted el? 0-24 rajt lesz a nyakörv, hogy kussba legyen, mert folyamat kutyák veszik majd körül és őrjöngene? Szerinted csak ugatással tudja/fogja levezetni a benne lévő stresszt és agressziót?Simán bekattanhat és nekimegy a többi kutyának! Pláne kisgyerek mellett, én nem is értem, hogy lehetsz ilyen felelőtlen. Nem vagy eszednél kérdező, ha ezt bevállalod.
2023. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
"ugat nagyon ha kutyát lát" és az a megoldás, hogy sokkolod, mikor egyértelműen jelzi hogy stresszes? Ha téged elvinnének egy teljesen új közegbe idegenek közé, és mikor próbálnál kommunikálni jól pofán b*sznának, hogy éreznéd magad? Ebből az lesz, hogy a kutya "jobbik esetben" szorongani fog, pisil majd mindenhova és a sarokban fog kuporogni. Azért mondom hogy jobbik esetben mert ha hozzáértő örökbefogadja, ebből az állapotból még HÓNAPOK kemény munkájával ki tudja hozni. Rosszabbik esetben agresszívvá válik és megtámad valakit (nagyon remélem hogy csak téged) aminek nyilván altatás lesz a vége, merthát ilyenkor a kutya hülye. Nem tudom melyik menhely vett be téged ideiglenes örökbefogadónak, de nekik is jár a taps...
2023. jan. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Oke. Akkor otthagyom 1 meteres lancon es megy a gyepire altatni....köszönöm a lehordasokat.

Igen semmi porcikam nem akart meg egy kutyat.2 hónapja semmi segítseg neki szoval vagy en vagy akkor el lesz vitetve...... jó hogy nekem van szivem....semmi segítseg neki. Mar mindent megprobaltunk....akkor most mi legyen vele erre is ilyen jó hozzaszolasokat kapok ?

Szóval jó hogy igy lathatatlanba ilyen rendesek a negatív kommentelők...jah es a nyakörvön 3 fojozat van hang es rezges....az impulzus nem is biztos kene ....en se szeretem de nalam nem 1 meteres lancon a sajat kakijaba totyog....

2023. jan. 3. 08:00
 15/26 A kérdező kommentje:

Ugyanugy fogom tanítgatni de nyilvan nem 2 het lesz mire összaszoktatom a 2 ideiglenes kutyussal. Nem örökre szól...

Jah es sajat kutyam 3 van. 2 utcarol befogadott akik gazdit keresnek.....

Remelem munden hozzaszólasra valaszoltam..köszönöm aki tanacsot us adott lehordas helyett mikor csak segítene az ember ahogy tud.. 0

2023. jan. 3. 08:06
 16/26 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező... Nem azzal van a gond, hogy segíteni akarsz, hanem azzal, hogy túlvállalod magad és ezzel veszélyezteted a kutyákat és a gyerekedet is. Keress fel szervezeteket, Fb-re tedd ki stb és lesz segítség.
2023. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Ez mar mind megvolt. Facen is fennt van. Egy szervezet se fogadta. Sehol sincs hely :( Mar mindent hívtam 2 hónapja csak helyet keresek de meg mindig semmi nem sikerült. Nem akarom hogy olyan gyeptelepen vegette ahol altatas var ra mert akiknel van nem kell nekkik :( En jarok oda hetente vittem neki jatekojat. A kutyahazat is en tettem oda beszalmazva de tuszra sarba tud mozogni par lepenyi hellyel. Nem engedtek hosszabb lancra se semmi. Mar ez a megoldasom vegeset. Nyaron mar szabadon mozoghat. Par hónaprol lenne szó hogy ne ott szenvedjen :( Igen tulvallalom de maskepp nem lesz helye. En is tanacstalan vagyok de csak igy tudom athozni most meg :(

Nem veszelyes kutya csak eleven jatekos. Nem bant senkit. Termeszetesen a lanyom nem megy oda hozza erre figyelek nyilvan majd :) Soha nem artanek egy kutyanak sem. Es innen csak gazdahoz megy. Egyiken sem adtam túl meg terhesen sem es nem is fogok. Tisztelem szeretem az allatokat.

Hosszutavon a nyakörv sem marad nem vagyok ezek híve .

2023. jan. 3. 09:57
 18/26 A kérdező kommentje:

Ha fogadna szervezet vagy ideiglenes befogadó nyilvan ott jobb helyen lenne :(

En igy tudok neki segíteni jelenleg. Köszönöm annak az egy embernek aki elmondta a tapasztalatat ez ügyben :)

2023. jan. 3. 15:07
 19/26 anonim ***** válasza:
Ahha, értem. Szóval az a helyzet hogy teli vannak a menhelyek. És ezért nálad vannak a kutyák. Ugye?
2023. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Illetve, 18as vagyok, hogy 1 saját kutyád van, 2 örökbefogadható, és és 3 ideiglenesen van nálad. Nem?
2023. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!