Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nalam van sajat 3 kutya...

Hesztia2 kérdése:

Nalam van sajat 3 kutya illetve 2 ideiglenes egy 9 honapos gyerek mellett. Jönne egy masik kutyus akinek rendeltem ugatasgatlo nyakörvet mert sajnos ugat nagyon ha kutyat lat. A nyakörv hasznalatahoz tudnatok tanacsot adni ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 17:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%
Esetleg kennel nem játszik? Akkor nem bántana senkit/semmit, és csak akkor engednéd ki, mikor tudsz rá figyelni/elzártad a többi kutyát. Ha ott biztonságban érezné magát akkor lehet nem is ugatna. Nyilván nem jó neki folyamatosan bezárva, de a halálnél mégis csak jobb?
2023. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
*a halálnál mégis csak jobb.
2023. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem. 3 sajat van. 2 ideiglenes a fűtött alsóepületembe napközbe kinn. Es a sajattal nincsenek együtt az ideiglenesek.

Most hoznek egyet egy elkerített részhez. Az is külön lenne.

Szóval ennyi helyem van. Es nyilvan egy hiperaktív energikus kutyat nem engedek ra egy kisebb foxi felere illetve egy szelidebb foxira. Ők az ideiglenes. Nem alkatkínzó vagyok de a 6. kutyat csak igy bírnam vallalni. Ugyanis nincs időm összeszoktatasra egyik pillanatról a masikra. Hidd el nekem is könnyebb lenne 3 kutyaval....a kutyak chippelve oltva es etetve vannak szervezet altal szóval nem gyüjtögetem őket....en lennek a legboldogabb ha nem magamhoz kene hoznom de akkor mit tehetnek ? Haggyam had tengjen 1 meteres lancon ? Vagy epp elvitessek...

Tud róla menhely szervezet.....nincs helyük mindenhol ez a valasz.2 hónapja probalkozom ugyhogy nincs több ötletem :(

2023. jan. 3. 16:05
 24/26 A kérdező kommentje:

Van kenelem. De fabol van a hatulja. Es ahol van ott lebontott siman egy ilyen reszt. Kiprobalhatom meddig tart ki a kenel. Annyit meg megtud9k tenni de sajnos a fat szetragja :(

Nem örökre marad igy hiszen mihamarabb szeretnem ha összeszokna a 2 kutyussal de tudjuk ahhoz idő kell. Jelenleg ennyit tudnek tenni

Mas meg ennyit sem tesz hivtam nem egy helyet fenn van a poszt es senki nem fogadna ideiglenesen sem....had lógjon ott 1 meteren .

Menhelyek oke megertem de nincs egy ember ahol az udvaron szabadon szaladgalhat :(

2023. jan. 3. 16:22
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha van külön rész, nem lesz semmi baj. Szerintem ezt a "kutyát lát, ugat" történetet félreérted, pár óra után magától is fel fogja adni, ha nincs rá vevőközönség.


Viszont, ha kapcsolatban állsz egy menhellyel és ennyire bizonytalan vagy a kutyával kapcsolatban, miért nem viszel haza ideiglenesen egy (vagy kettő, mert sokszor úgy vannak egy kennelben) nyugis, szociális, problémamentes kutyát és akkor berakhatnák a helyére őt és mindenki csak nyer vele.

2023. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Igen lenne neki külön resz. Ha magatol abbahaggya nincs gond. Egy idő utan ugyis együtt lesznek ha sikerül összeszoktatnom.

Csak előbb le kell nyugodnia mert így hogy semmit nem foglalkoznak vele es teng 1 meteren tulzottan nagy az öröm ami erthető. Ugral szaladna ugat ha meglat es semmire nem figyel. Ha mar engem megszokott utanna nincs problema mehet a többiekhez. De muszaly hallgatnia ram mivel nagyobb es testesebb a masik kettőnel akikkel lesz. A nyakörv is vegeset de annal sem sokkolassal kezdek nyilvan. Muszaly a gyerek miatt legalabb az ugatassal kezdenem valamit. Minden mast megoldok de sajnos az enyemeim ugatosak pl es csak akkor haggyak abba ha kiszolok. De ezt nem tudom megtenni 3 fele mar :) Remelem igazad lesz es magatol abbamarad majd ha megunja :)

Tenyleg nem akartam mar több kutyust fogadni de ott se bírom hagyni ahol van...es mindent probaltam mar.

En szervezettel dolgozom együtt akik igy ideiglenes befogadókkal dolgoznak igy cseret nem lehet megoldani.

A szervezet is hirdeti a kutyat de semmi meg mindig :(

2023. jan. 3. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!