Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki találkozott már jól...

Valaki találkozott már jól nevelt tacskoval? Mindegyik vagy engem, vagy a kutyáimat akarja szétszedni, vagy üvölt, ha bicajjal/rollerrel elmegyek mellette.

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Annyira imádom ezt az oldalt, ugyanazt írtam, mint három 100%-os, nagyon egyet is értek velük, én meg jól le lettem pontozva. :D (Nem mintha zavarna, csak érdekes látni.)
2023. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Épp most hoztak egy kölyköt a 10 emeletesünkbe, de kb először volt az utcán, a gazdija beszélgetett, a kutya meg mindenkire ugatott, morgott, ő meg csak röviden tartotta, de nem szólt rá.

Nem tudom minek olyan embernek kutya, aki már az elején is lusta vele foglalkozni.

2023. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Csak idegbeteg tacskot lattunk.

Nem kerunk beloluk.

2023. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már jól nevelt tacskóval az utcákon.Tény hogy eléggé beszédes fajta de szerintem van náluk rosszabb és ugatósabb fajta.Minden a gazdán múlik hiszen ha a kutya az ugatást túlzásba viszi és a gazda nem szól rá akkor nyilván nem hagyja abba.
2023. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 van, ráadásul mentett kutyák. Az udvarban ugatnak (nem őrjöngenek), jelzik a járókelőket, ez egyszerű területvédő reflex. Viszont bárhova el tudok menni velük, pórázon kulturáltan sétálnak, nem húznak, parancsszavakra teszik a dolgukat, társaságban szépen viselkednek és más kutyákkal és még macskákkal is jól kijönnek. Nehéz őket nevelni, mert nagyon önfejűek, önállóak és rendkívül következetesnek kell lenni velük, de ha két rossz előéletű mentett kutyákkal én ezt meg tudtam tenni, akkor más is meg tudná.

A tacskó tartás tényleg divat lett, viszont nagyon sokan ölebeknek kezelik őket a méretük miatt, holott ők kőkemény munkakutyák és ha megkapják a természetüknek megfelelő életkörülményeket és korlátokat, akkor nagyon jó kutyák tudnak lenni. Sajnos nagyon kevesen kezelik őket helyesen, ezért rossz a megítélésük.

2023. jan. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
2 tacskót ismerek,az egyik egy idegbeteg sunyi kis görcs,a másik nagyon cuki,kedves,gyerekszerető.
2023. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de elég ritka. Elég akaratos fajta, és mivel kis cuki, pont olyan gazdák veszik magukhoz akiknek nem való.
2023. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!