Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom hogy a kutyám,...

Honnan tudhatom hogy a kutyám,akit menhelyről hoztam az törpe pincser-csivava vagy jack russel és csivava keverék?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 11:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Kutyáknak vannak genetikai tesztek, csak egy nyálmintát kell küldened és megmondják, hogy miből hány % van benne.


Azt meg el kéne felejteni, hogy az állatorvos (vagy bárki) képes megmondani ránézésre egy kutyáról, hogy miből van összerakva. Az állatorvosképzésnek nem része, hogy ismerjék a fajtákat, már találkoztam pár olyan dokival, aki lefoxizta a tk-s jack russellemet...

Mikor meg elkezdtem önkénteskedni, én szóltam, hogy ne foxi kevrékként legyen már hirdetve a jagd terrier...

Rengeteg olyan gazdikereső posztot látni a neten, ahol ránézésre rosszul van a fajta megállapítva, mert egy 10-15 fajtás lista van csak a menhelyesek fejében. Ezzel amúgy semmi probléma, a munkájuk értékéből nem von le, csak attól még tény.

2023. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Az állatorvos nem igen fogja megmondani a kutya fajtálját. Lehet valamilyen gén, vagy DNS vizsgálattal lehetne pontosítani milyen fajták keveréke.
2023. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Bocs: fajtáját
2023. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Több generációs keverék,vannak olyan mixek amiről nem nagyon lehet megállapítani tehát már anyja apja keverék volt. O is ilyen.


Milyen a jelleme?

2023. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nyál minta --> DNS teszt --> eredmény.
2023. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jelleme alapján lehet jack russel vagy pincser is. Mindenhova felmászik, aktív, nem bír a seggén megülni, de okos.
2023. jan. 8. 23:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2023. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem mindegy a neve ?
2023. jan. 9. 05:27
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon értelmes a tekintete. Biztosan okos.
2023. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!