Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagú és színű pórázt...

Milyen anyagú és színű pórázt és nyakörvet használsz a milyen fajtájú, méretű kutyádnál? Amíg kölyök volt mit használtál vagy ha most kölyök, akkor mit tervezel használni felnőtt korában?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Lánc van a nyakába, a póráz fekete bőr. Otthon semmi nincsen rajta. Németjuhàsz.
2023. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos koráig amit a tenyésztő adott zöld narancssárga textil nyakörv, párnázott, nagyon jó volt imádtam. Poraza mèg meg van. Esti pisi sétára azt adom rá,rövid kényelmes,de kezd szakadni sajnos sokat használtuk aztan már rendes,hosszabb sétára nem használom. De lassan már estire sem :D


Sok nyakörv és porazunk van.

Szeretem váltogatni,mert elhasznalodik ha egyet sokáig nyuzunk. Dobtam már ki 2 nyakorvet és pórázt,mert elhasználódott, váltogatom,időnként veszek újat. Amit még végképp nem használok eladom.


Van bőr nyakörve,de esős időben nem adom rá. Bőr póráz brutál kényelmes volt! De elhagytam :(


Van PVC nyakörv póráz szett ebben az esős időben jó hasznat vettem ,mert csak egy nedves ronggyal atorlom es tiszta is :D


De van 3 felfojtonk is,bár azokat mikor megvettem akkor hordta a kutya aztán vhogy nem adtam rá. Lehet eladom :D



Egy hám van kirándulásnal plusz szalagos flexi.


Hunter Bőr póráz vitte a prímet nálam kényelemben nagyon sajnáltam hogy elhagytam és nem is lett meg ,pedig másnap reggel átkutattam az egész parkot :(


23 kg, Soft coated wheaten terrier 3 eves

2023. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!