Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spanyolországban lehet pitbull...

Spanyolországban lehet pitbull terriert tartani?

Figyelt kérdés

Mennyire ütközik törvényekbe? Már elég rég óta itt lakom egyedül és szeretnék egy társat. Kis testű patkány kutyák kizárva. Hosszú szőrű se legyen mert irtó meleg van állandóan. Egy kertes házban lakom közvetlen a tengerparton. Ki-be járkálhatna a kutyaajtón. Egész nap itthon vagyok (itthoni számítógépes munkám van). Minden nap vinném 2-3x több órára sétálni a parthoz. Az a kérdésem, hogy a pitek mennyire szeretik a vizet? Mert akár minden nap fürödhetne a tengerben.


És még az a kérdésem van, hogy valaki itt spanyolba nem tud valami jó tenyésztőt?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 3. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Ez nem országfüggő.

Mellesleg Spanyolország elég nagy..Honnan tudjuk mi hogy hol keresel tenyésztőt?Az ország északi,keleti, vagy déli részén:P

2010. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De országfüggő, ugyanis Magyarországon pl. kormányrendelet alapján tilos pitbull terriert tartani, tenyészteni.

Hogy spanyolban lehet-e, azt nem tudom. Szerintem igen.

2010. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom lehet, ugyanolyan feltételekkel,mint amik nálunk voltak.

De ha ott megkérdezel valakit, szerintem többre mész:)


Egyébként nálunk 3 napja nincs pit bull törvény.

2010. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Lloret de mar-on lakom Barcelonától nem messze.
2010. okt. 3. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
si se puede - kínai kopasz kutyának biztos nem lesz melege
2010. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!