Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire terrier...

Amerikai Staffordshire terriert (AMSTAFF) vagy Staffordshire Bull Terriert tartsak lakásban?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb egy panellakásba? Akár a méret akár a viselkedés terén? Melyik nyugodtabb természetű, könnyebben kezelhető,nevelhető, tanulékonyabb és az akaratosság? És melyik való első kutyának. Páromnak már volt rotija de nekem még nem volt soha kutyám.

Melyik bírja jobban ha időnként 8-9 órát kell egyedül lennie. Hét közben napi kétszeri séta elég nekik (reggel 3/4óra, este 1,5 óra) Hétvégente viszont jól meg tudnánk mozgatni!

Válaszotok előre is köszönöm!


2011. aug. 15. 11:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%

tudjuk hogy mi az az amerikai staffordshire. nem kell külön kiirni hogy amstaff X"D


Tökmindegy, szerintem lakásba nem való ekkora kutya, pláne első kutyának sem. Ha már muszáj választani, szerintem amstaff

2011. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%

HETI 2SÉTA??!!!

Szerintem inkább tarts teknőst =__=

2011. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat,elolvastam.de akkor is kevés.

Főleg amstaffnak...

2011. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekem is amstaff van lakásban. Heti két séta borzasztó kevés. Az enyém még napi három után is pörög. Napi ugy 4óra intenziv mozgás kell neki. Csoda hogy zárkertes lakásban lakunk. Az egyedüllétet birja, nekünk is átalussza a nappalt, de ha csak heti két sétát tudsz neki adni, vegyél inkább macskát, vagy halat.
2011. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok de olvassátok el rendesen a kérdést vagy ne válaszoljatok.

!!! NAPI!!!! két séta de lehet 3, viszont hétvégén átmozgatnám alaposan.

2011. aug. 15. 12:35
 6/31 A kérdező kommentje:
Ja és a két sétában is lenne egy hosszú mozgatós tréninges séta. Amúgy meg tudom oldani a napi hármat de nem biztos, hogy minden nap. de8-du4ig dolgozom ezért kérdeztem így.
2011. aug. 15. 12:36
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Leviszed mielőtt dolgozni mész mikor hazajössz a melóból és este simán meglehet oldani..de szerintem a staffbull különlegesebb az amstaff tucatkutya lett..:/
2011. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Blue11 Köszi a választ!

Azt olvastam, hogy a Staffbull nehezebben kezelhető. Ez igaz?

2011. aug. 15. 14:02
 9/31 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem van ismerősöm aki amstaffokat tenyészt de nagyon önfejűek van egy szuka staffbullja Ő egy tündér 1 éves és nagyon kezelhető. igaz,járnak kutyasuliba meg örző-védőzni is :) Én a staffbullt választanám ismerősömet többször megállítják hogy miylen szép kutyája van de mikor az amstaffal megy valahova senki sem csak ezt hallja "nézd itt egy harci kutya" "na már megint egy ilyen kutya" de a te döntésed :_)
2011. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én is vinném kutyaoviba meg sokat foglalkoznék vele amikor csak tudok, meg az első hónapra felváltva mennénk szabadságra, hogy legyen időnk a következetes tanításra
2011. aug. 16. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!