Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 35 nm-es lakásban maximum...

35 nm-es lakásban maximum hány közepes testű kutya tartható?

Figyelt kérdés

Jelenleg kettő van nekünk (apámmal élünk egy fedél alatt, az ingatlan a miénk), egyikük menhelyről, másik úgy alakult, állatvédőktől került hozzánk. Azontúl, hogy nagyritkán az egyik kutya felugat éjjelente, HA rosszat álmodik, és akkor is ugat ugyanez a kutya, ha megszólal a holtakat felriasztó kapucsengőnk, vagy kopognak hozzánk (ugye ezek mind nappal, és ritkán történik ilyesmi), alapvetően nyugodt, csöndes kutyák. Azt tudom, hogy a ház lakóit nem zavarják a kutyák zajszintje. Figyeltünk, hogy ne ugatós kutyáink legyenek, bár a szerencsén is múlt. Helyileg úgy látom, hogy elférnénk, a kialakítás megengedné, és a kutyák szabadon mehetnek bárhova a lakásban. Nappali alvásuk leginkább az én ágyamon történik, éjjel az egyik kutya apámmal, a másik kutya velem alszik, vagy ritkán mindkettő velem.


A kérdés az, hogy hivatalosan lehetne egy utolsó harmadik?


Ez megint "úgy alakul..." kutyus lenne, közepes testű. Háromnál több kutyát akkor se akarnék, ha lehetne. Amióta képen megláttam, beleszerettem, nem tudom kiverni a fejemből. A környék több mint alkalmas kutyatartásra, parkok, futtató, nem messze parkerdő. Csak azt nem akarom, hogy bárki bejelentést tegyen, és valamelyik kutyától meg kellene válni. Nem ismerem a jogszabályokat, ezért kérdem itt, hogy letegyek-e róla, vagy merjem elhozni.


2023. jan. 21. 20:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%
0 db
2023. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
2023. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

6-7!

Akkor még van elég helyük!

2023. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Kozepesnek 15 nm kell egyedenkent
2023. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Hat akkor ez bukta.


A normalis valaszoloknak koszonom szepen.

2023. jan. 21. 20:52
 6/29 anonim ***** válasza:
22%
35 nm-es lakásból ha levonjuk a bútorokat és a wc-t, fürdőt stb., akkor marad 18 nm, itt osztozik a kérdező pár, fater és két kutya. Azaz 3 személy és 2 kutya 18 nm területen. Ide jönne még egy 40-50 kilós dög. Nyilván troll kérdés, mert ennyire hülye nem lehet senki.
2023. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Milyen 40-50 kilorol frocsogsz?! KOZEPES TESTU! Egyik kutyam 28 kg, a masik 31. Ez a kutya is akorul van.
2023. jan. 21. 20:56
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Inkább tanulj ki valami normális szakmát, keress pénzt, vegyél nagyobb lakást. Ekkora kis lukban kutyákat tartani felér az állatkínzással.
2023. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%

Francokat állatkínzás ha elég időt tölt velük.


Mire a magyar gazdaságban annyi pénzt keres egy új szakmával hogy nagyobb lakást vegyen már rég halott lesz a szóban forgó 3 kutya úgyhogy midnegy.

2023. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem allatkinzas. A kutyaim nagyon kenyelmesen vannak, itthon csak alszanak, napi 3-4x seta es jatek lefarasztja oket. A nappali pedig szellos, nincs szekreny, siman tudunk akar labdazni is, mert kutyakkal es anelkul sem akartunk nyomorogni a butorok miatt.
2023. jan. 21. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!