Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vissza valtanatok a régebbi...

Vissza valtanatok a régebbi tapra ha az amúgy jó volt,de nem a legjobb minőség?

Figyelt kérdés

Főzni kezdtem a kutyàimnak viszont sajnos többszöri próbálkozásra sem vált be az egyiknek.


Pedig jó lett volna,mert bár volt egy táp amitol sokat kakalt napi 4-5 kaki. Viszont jó kondiban volt,tele energiával,szép volt a szőre izmos volt.jo állagú volt a kakesz.


Most hogy próbálkoztam a főzéssel nem vált be,más tápot próbáltam tűnik el róla az izom,kezd sovány lenni, pedig ugyan annyit mozog mint előtte. Energiája ettől függetlenül van.


Nem akartam vissza váltani a régi tapjara mert sokat szart tőle.


Meg is az volt eddig a legjobb táp amitol jól nézett ki.


Erősen gondolkozok hogy vissza váltok hiába sok a végtermék,de még is jobban nézett ki tőle.


2023. jan. 28. 23:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De mi ez a soványság?

Kezdem azt érezni, hogy staffid vagy pitbullod van és azt várod a táptól hogy egy elhízott xar legyen a kutyád tőle, hogy tudjál vele menőzni.


Nem gáz, ha a kutya karcsú. Nem azt jelenti, hogy alultáplált. Csupán csak lehet, hogy jó kondiban van. Meg mégis meddig akarod "hízlalni"? 3 éves kutyát már nem kell.

2023. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem bulltipusu..



Nincs jó kondiban kint van gerince,erezhetobb a bordai, illetve most a csipocsontja is jobban kint van,ránézésre nem látszik soványnak,mert nagy a szőre.



Kövér kutyák ellen vagyok. Sosem volt kövér kutyám!

2023. jan. 29. 12:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Válts vissza de csak akkor ha tényleg jó a táp. Ha nem akkor vegyél jó minőségű tápot és etess azzal
2023. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!