Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Paranoiás vagyok, tényleg...

Paranoiás vagyok, tényleg engem bámulnak, vagy esetleg minden kutyást így megnéznek?

Figyelt kérdés
Szóval állandóan azt látom hogy megbámulnak, akárhova megyek a kutyá(i)mmal. El tudom hinni hogy érdekes amikor gyakorlunk mert erre ritka a szófogadó kutya, vagy ha több kutyával megyek. De ha csak sétálunk kettesben akkor is néznek. Minden kutyást így megnéznek? Vagy azért néznek mert mudim van? Nekem különleges és szép de nem gondolnám hogy olyan fura vagy feltűnő lenne, átlagos, fekete kutya. Még az állatorvosnál is csak néznek.
2010. okt. 3. 22:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy ilyen megbámulós típus vagyok. A szép gondozott kutyákat fajtától és nemtől függetlenül mindet megnézem.
2010. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig amikor látok egy kutyát megnézem, és eddig úgy láttam ezzel mindenki így van :)
2010. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát te azért gondolom nem perceken keresztül nyálcsorgatva nézed, mert azért az kellemetlen az alanynak. Mert akkor szólna hozzám hogy akar valamit, de áá nem... Az orvosnál igen kellemetlen azon a kis 3x4 méteres helyen. :D
2010. okt. 3. 22:53
 4/21 A kérdező kommentje:
De nem tudom valahogy a többi kutyát nem nézik meg annyira...
2010. okt. 3. 22:54
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol, de alapvetően minden kutyást megbámulnak. Engem pl. a villamoson szoktak annyira, hogy zavarba jövök, mert ugye ott nincs semmi érdekesebb bámészkodni való a kutyámnál.


Ráadásul megtanítottam neki, hogyha kiadom a békávé parancsot, akkor megkerüli a jobb lábam, és beül a két lábam közé :) Azóta méginkább bámulnak :)


De az vigasztal, hogy általában én is megbámulom a kutyákat, sokszor olyan vagyok, mint egy óvodás, juuuuujjjj kutyuuuuus :) Mondjuk én pofátlanul meg is szoktam kérdezni, hogy haverkodhatok-e vele. De én is jobban szeretem a kutyákat figyelni, mint az emberek örökös panaszkodását hallgatni :)

2010. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
engem is megbámulnak, mondjuk megértem mert rendőr kutya hámmal (police-s felirattal, fekete julius k9 hám) sétálunk viszont spániel :D
2010. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézek minden kutyást,mert szeretem a kutyákat!!!:)De nem báááámulok!!:D Sztem nem kell ettöl paranoiásnak lenned!;)
2010. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is bámulok, ha kutyást látok, főleg BKV-n (imádom az összes kutyát és szeretem figyelni őket ,pl. a gazdival fennálló viszonyukat, mennyire engedelmesek stb.). Persze igyekszem nem feltűnően nézni, részben pont azért, mert engem is mindig megnéznek a kutyámmal és ez engem is zavar, mint a kérdezőt.

Néha én is megkérdezném mit néznek, főleg azokat, akik nagyon meredten néznek, szinte mintha mondani akarnának valamit...de aztán megy tovább az élet, a figyelmemet elvonja valami és ennyi.

2010. okt. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
51%
Én is szeretem a kutyákat, de igazából csak akkor "bámulok meg" egy kutyást, ha a mi házunk előtt sétál el, vagy a környékünkön. Ugyanis kétnaponta gereblyézem a faleveleket (és a kutyaxart) és minden 2. nap van mégis kutyagumi a kapunk előtt, amibe a férjem és a gyerek is állandóan belelép, mikor kiszáll az autóból. Szóval én ezért "bámulom", hogy felszedi-e a gumit...
2010. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mi nem a fővárosban lakunk, nem nagyon járunk tömegközelekedéssel, legfeljebb egy megállót vonattal, amúgy kocsival. Csak így simán gyaloglunk az utcákban. :D Én leginkább az orvosnál nem értem. Hisz ott kutyák vannak, egy kutyásnak nem annyira nagy szám egy kutya mint másoknak, meg ilyen helyen fokozottan a sajátjára kéne figyelnie. De azt bírom a legjobban hogy az orvosnál minden egyes alkalommal kiskutyának nézik őket a váróban. Most komolyan a közepes méretű kutya nem létezik csak kicsike meg nagyon nagy? xD
2010. okt. 3. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!