Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha egy kutya...

Mit jelent, ha egy kutya szokatlanul barátságos egy idegennel?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt nálunk vendégségben egy házaspár, és a kutyánk eléggé meglepően viselkedett egyikükkel. Általában tartózkodó szokott lenni idegenekkel, de a nővel nem volt az, ugrált körülötte, követte mindenhova, körülötte maradt. Mi lehet ennek az oka? A vendégek most voltak nálunk először.

2023. febr. 3. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Elnezest a kisse tapintatlan kerdesert, de kan kutyarol van szo? Ha igen, akkor ivartalanitott vagy sem?
2023. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ivartalanított kan. Azért lep meg, mert egyáltalán nem jellemző rá ez a viselkedés.
2023. febr. 3. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Megérezte rajta a menstruáció szagát. Lehet, hogy csak ő érezte,de a kutyák szaglása sokkal kifinomultabb, mint az emberé.
2023. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
#3: Igen, en is erre gondoltam, de ha ivartalanitott, akkor nem annyira biztos. Miert kellett lepontozni a kerdest?
2023. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
DE igen, a kutya attól, hogy ivartalanitott, még kan. Az enyém is az volt, mégis folyton szaglászott. Az ösztönök nem változtak.
2023. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Az állatok megérzik, ha szeretettel közelítenek feléjük. Én is találkoztam már olyan kutyussal, akinek a gazdája le volt döbbenve, hogy ilyen közvetlen volt velem a kutyája, mert amúgy elég morci általában.
2023. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Vagy épp menstruált a hölgy, vagy pedig szimplán csak "egy hullámhosszon vannak" - mint amikor először találkozol egy emberrel, és azonnal megtaláljátok a közös hangot. De lehet a kettő egyszerre is.
2023. febr. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1-es, sajnálom, hogy lepontoztak, szerintem hasznos volt a kérdésed.
2023. febr. 4. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem sokkal előtte épp főzött, és az étel szagát érezte rajta a kutya. Az én kutyám az ételfutárokért rajong, mert érzi a kaja szagát.
2023. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!