Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok kutyának miért nincsenek...

Sok kutyának miért nincsenek életösztöneik? 2 méter 120 kg vagyok miért ront nekem egy tacskó?

Figyelt kérdés
Sokat biciklizek és rengeteg a kutya a környéken, van hogy nekem támadnak. kis-nagy kutyák mindenki. De a nagyobb kutyákat sem értem, még egy kifejlett német juhásznál is méretben illetve súlyban is háromszor akkora vagyok, miért támad rám? Én meg egyet belerúgok aztán repül 10 métert... Vagy megfogom mikor nekem ront és eldobom. Biciklin pedig eleve nagyobb lénynek tűnök. Meg egy kis pitbull nemtudom mit gondol, mikor elkezd harapdálni hogy meg fogom simogatni ? Ha én egy agresszív kutya lennék eszembe nem jutna sokkal nagyobb súlycsoporttal kikezdeni csakúgy.
2023. febr. 8. 18:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
26%
Na, ezért utálom ezeket a rohadt dögöket, meg főleg a gazdájukat, akik csak így hagyják ezeket elkorcsulni.. "Az én kutyám soha sem" . nem a fenét nem.
2023. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Dehogy tàmadott meg, ha elkapja a kezed te nem ütöd meg az biztos.

Nagy hantás vagy, látszik, hogy még egy csivava sem harapott még eg.

Mondom gyere el egy iskolánkba rád engedek egy kutyát mutasd meg hogy szereled le.

Nem is értem miért akarják emberek szuperhôsnek beállítani.

Esélyed nincs egy 30 kilós kutyával szemben ha az neked megy és komolyan támad lehetsz akár kétszáz kiló is.

2023. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

"Nagy hantás vagy, látszik, hogy még egy csivava sem harapott még eg"


Részletesen kifejtettem hogy milyen kalandjaim voltak Romániában, Görögországban de azt a hozzászólásomat törölték. Albánia, Szerbia kalandokat is tudnék mesélni.

2023. febr. 9. 12:47
 24/26 anonim ***** válasza:
91%
23# Figyelj pajtás, menj el a kutyaiskolájába, és győzd meg. Az a tuti. A net mindent elbír.
2023. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%

Téged a világon mindenhol megtámadnak a kutyák te vagy ritka büdös csöves lehetsz akinek a bűzét nem viselik el az állatok vagy Andersen utód vagy azaz egy nagy mesemondó.:)


Menj már el tényleg a kutyasuliba és mutasd meg a hőstettedet.:)


Gyanîtom bőgve kérnéd, hogy szedjék le rólad a kutyát és még be is pisálnál.

2023. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, de szerintem nagyon nagy kamugép vagy kérdező :D
2023. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!