Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogkőleszedés után hány órát...

Fogkőleszedés után hány órát normális, ha alszik a kutya?

Figyelt kérdés
Yorkiról van szó. Fél10-kor bódították, még mindig csak alszik s hiába olvasok platformokat, mindenhol azt írják, hogy már éberebb állapotban indulhatnak haza.
2023. febr. 9. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem találkoztam még ilyen esettel, de sztem normális hogy bódítás után kivan egy kicsit dőlve.
2023. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd az orvost, aki csinálta. Szerintem ő tudja a legpontosabban megmondani, hogy mit és mennyit használt belőle.

Illetve az is benne van, hogy különböző szervezetek eltérőképpen reagálhatnak, de továbbra is azt mondom, az orvos tudná a legreálisabb választ adni.

2023. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt a napot átalussza, még nem kell pánikolni. Az én kutyám is nehezen ébredt, vissza-vissza aludt bódítás után. Minden kutyus más és más, ne aggódj. Ha holnap is ilyen, akkor nyilván hívd fel a dokit, de nem lesz semmi baja holnapra ebben szinte biztos vagyok :)
2023. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Ha engem kutyaként ilyen hülye kezelésre vinnének, megpróbálnék örökké aludni. Emberként sem tűrném ezt a felesleges dolgot, nemhogy kutyaként. Rendes rágójátékot, rendes táplálékot kéne adni neki esetleg, nem fogkőleszedésre vinni.
2023. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Oke 4-es, es ha a kutyanak mar van fogkove? Kialakult? Azt mar nem szeded le neki semmivel, hiaba ragatod.

Viszont ha igy hagyod, akkor annak sulyos kovetkezmenyei lesznek.


A jovore valo tekintettel majd a kerdezo jobban figyel, hogy tobbet ragjon a kutya es kesz. De egyebkent lehet neked ez most befogadhatatlan informacio lesz,de az allatorvosunk mondta, hogy vannak kutyak, akik egyszeruen hajlamosak ra, ragas ide vagy oda.


Emberkent meg jo lenne, ha te is odafigyelnel magadra.

Evenkenti fogorvosi latogatas es fogkoleszedes neked se art 😉

2023. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
#5 Ne hülyítsél már. Fogorvosok nem tudnak megegyezni abban, hogy ember esetén le kell-e szedni a fogkövet, vagy maradhat-e, mert nem árt semmit. Elég fanatikusnak kell lenni, hogy a kutyád fogkövét is leszedesd.
2023. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
(Képzeld, rendszeresen járok fogorvoshoz, sőt, szeretek is oda járni, mindig megdicsérnek, és attól függ, hogy leszedik-e a fogkövet, hogy ki viszi ugyanazzal az asszisztenssel a rendelőt...)
2023. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

4-es, neked aztán jó lehet a szájhigiéniád. :D

Én magam évente megyek fogkőleszedésre. A kutyám pedig fajtájából adódóan hajlamos a fogkövesedésre. Rengeteget rág, de már most 3 Évesen kellett vinni, szerintem neki is érdemes lesz évente.

2023. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nyilván az ilyen arrogáns választ nem fogom lelkemre venni, de hozzátennék 2 dolgot, az hogy leszedeted, az nem fanatikus, hanem felelősségteljes viselkedés. Ugyanis kutyáknál teljesen más hatással van, szívére és veséjére mehet. Nem beszélve a fogínysorvadásról és az ellehetetlenített táplálkozásról.

A másik dolog pedig a megelőzés lehetetlen a hajlamos kutyáknál. Hiába kapja a rengeteg rágnivalót, minőségi tápot és a fogkőkésleltetőt. Sajna előjött és fog is. A válaszodat köszi, van, amit én nem tudok, de ha te nem tudsz valamit, akkor kérdezz te is nyugodtan.

2023. febr. 9. 19:29
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#8 Attól, hogy te és a te fogorvosod szerint jó dolog a fogkőleszedés, még tény marad, hogy a fogorvosok között is alaposan vitatott téma, hogy le kell-e szedni a fogkövet vagy sem.
2023. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!