Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogkőleszedés után hány órát...

Fogkőleszedés után hány órát normális, ha alszik a kutya?

Figyelt kérdés
Yorkiról van szó. Fél10-kor bódították, még mindig csak alszik s hiába olvasok platformokat, mindenhol azt írják, hogy már éberebb állapotban indulhatnak haza.
2023. febr. 9. 14:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már vitatott téma?? :D Komolyan mondom, ez a szintű hülyeség már fáj...
2023. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
#11 Azért fáj neked, mert életedben nem beszéltél kettőnél több fogorvossal... Ha rendesen mosod, fogselymezel, normálisan étkezel, nem iszod a sok hülye üdítőt és nem dohányzol, olyan kevés fogköved van, hogy a procedúra többet árt és érzékenyebbé teszi a fogakat napokra, mint amennyi gondot a fogkő okozna, főleg, mert kis mennyiségben semmi gondot nem okoz. Ha gyakran sokat kell leszedni, arra nem az a normális megoldás, hogy félévente jársz a dentálhigiéniára, hanem az, hogy életmódot váltasz.
2023. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es, ne legyel mar hulye. Nyilvanvaloan minimalis, kb eszrevehetetlen fogkovet senki nem szed le. Se kutyanak, se embernek, mert ebben igazad van, hogy tobbet art, mint hasznal.


De ha rendesen van fogkoved, akarmilyen okbol, ezt most ne is vitassuk, van es kesz, azt le kell szedni. Mert foginygyulladas, sorvadas vegul pedig fogveszteshez vezet. Szoval ezen aztan egy fogorvos se vitatkozik, mert ezek tenyek.

Az eletmod sokban befolyasolo tenyezo, de embernel is, allatnal is van olyan, hogy valaki hajlamosabb ra.


Ugyhogy tessek befejezni a baromsagot.

2023. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
#13 Jó, hát akkor legyél okosabb mint egy rakás fogorvos, ha neked az jólesik. :) Én befejeztem a baromságod olvasását, az tuti.
2023. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Na vegre :) Mindenki erre vart!
2023. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak en valaszoltam neked😉

“Gyakorit frissitgetve”... Es te mit csinalsz kedves? Vagy ez rad nem vonatkozik? Azt azert el tudom donteni egyedul is, hogy mikor van idom az oldalt olvasni, koszi.

Nyilvan mar jon a szemelyeskedes, mert mast nem tudsz felmutatni, de be lehet fejezni, elhiheted, hogy erre vegkepp senki nem kivancsi.

2023. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 Mit kéne még felmutatni? Megírtam valamit, amit megcáfolni nem tudtál, csak annyit mondtál, hogy "tessék befejezni a baromságot". Az aztán érv.
2023. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg hogy "ne is vitassuk". Hát persze, hogy ne vitassuk, amikor kiderül, hogy te ontod a hülyeséget.
2023. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%

Kiderult? Mikor derult ki? Nem tudom, alapvetoen nem szoktam figyelni a pontozast, de azert ha valaki szinte nullat kap minden hozzaszolasara, akkor az gyanus, nem? :D

Na mindegy, en ezt itt befejeztem, puszika.

2023. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
#20 Jaj istenem, 2-3-4 ember lenullázott pár dolgot amihez nem ért, mindjárt földhöz vágom magam. :( :( :(
2023. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!