Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nedvestáp kell a kutyának?

Nedvestáp kell a kutyának?

Figyelt kérdés

Eddig csak száraztáppal etettem a kutyám. De gondolkozok a nedvestápon. Azt hallottam róla hogy fogkövesít és hogy felesleges. Ez igaz? Ti mit ajánlotok?

A kutyám egyébként 4 éves, bull típusú keverék.



2023. febr. 13. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

7 éve ugyanazt főzöm neki: sárgarépa, darált sertéshús, rizs, fél-fél-fél kilós kombóba.

kb 5-6 napig elég neki (kistestű, 12 kg-os kutty), és így olcsóbb és egészségesebb is, mint a konzerves zacskós sz.rok.

2023. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetente/kéthetente adsz neki 1-2 órára egy jó nagy valamit rágni, akkor pépes babakajával is etetheted, akkor sem lesz fogköve.

Pl velőscsont, szárított bőrcsont.

2023. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

szerintem a barf etetés a legjobb, bocsi, de most nem tudom leírni a lényeget, ha érdekel nézz utána ezen a linken:

[link]

nekem törpe uszkárom van és imádja. kis és nagy termetű kutyáknak is ajánlott, kb 7 hónapos kortól.

2023. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!