Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete kistestű lány kutyának...

Fekete kistestű lány kutyának rózsazsín hám, de kék szalagos flexipóráz, az mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Hámból lányosat szeretnék, hogy lássák, hogy lány, de a póráz az én kezemben lesz és én a kéket szeretem:D
2023. febr. 18. 18:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem ez a zöld páros a legjobb.

Fekete lány kiskutyának milyen?

2023. febr. 18. 18:57
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindig minden kutyámon bőr póráz, bőr nyakörv volt,natúr színű. Sosem volt ciki


Nő vagyok,kanjaim voltak csak.

2023. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Jo lenne, ha normalis porazt vennel kezdesnek, nem pedig flexit. Azt a kutyat tanitani is kene, nem csak divatozasra valo am, flexivel meg nem tanul meg setalni soha.
2023. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Dehogynem tanul meg sétálni flexin. Le lehet ám fixálni.

És senki nem mondta, hogy nem fogom nevelni, de ez nem tartozott a kérdéshez, vagy azt is le kellett volna írnom, hogy naponta mikor és milyen kaját fogok adni neki, milyen oltást fog kapni, milyen élősködő ellenes szert fogok használni nála és hogy mikor simogatom meg?

Most csak a póráz színe, hám színe, kutya színe és neme volt a téma.


Köszönöm amúgy a válaszokat, majd még eldől, hogy milyen cuccai lesznek.

2023. febr. 18. 19:44
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Aha, oke. Nem veletlen azert, hogy egy kutyasuliban se kernek flexit a gyakorlatokhoz meg a setahoz...:)

Majd meglatod te is, mi a baj vele egy eppen tanulo! kutyanal.


A tobbi resze nem erdekel, hogy mit tervezel a kutyaval, csak ra akartam mutatni, hogy divat helyett inkabb a valoban hasznos es praktikus dolgokra kene koncentralni es nem art olyan eszkozoket is venni, amiknek van is ertelmuk.

2023. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ezeket választottam:


[link]


[link]

2023. febr. 18. 20:14
 17/21 anonim ***** válasza:

Oké.

Amúgy nem ciki, nőként két kan kutyámat sétáltatom, a nagytestűn bőr színű nyakörv és fekete póráz van. A kistestűn kék nyakörv és póráz.

2023. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tervezel leszokni arról, hogy érdekel IDEGENEK véleménye??? Amúgy nem szr ilyen komplexusokkal élni?

Én megőrülnék, ha ennyire azon kattognék, hogy sohasem látott kismaris mit gondol a kutyám pórázáról :(

2023. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Ha rossz napom van a zöld pórázt rakom fel a pirossal. Senki nem nézi, senki nem szól, senkit nem érdekel. Kész.

Komolyan kérdező. Ki a frászt érdekel hogy milyen színe van a póráznak és nyakörvnek. Még hogy milyen a kutya neme. Szomszéd Pistike jön azt bekukkant a kutya alá hogy hú, basszus, milyen nemű, és hogy nem illik a szukához a kék póráz. Ha ennyire izgat ez a "téma" (amit nem értek, mert mint mondtam senki nem fogja nézni a kutyád nemét és pórázszínét), akkor vegyél fekete póráz+nyakörvet. Jajj, inkább ne, mert az fiús....

Vegyél akkor bőr színűt és kész. Az uniszex.

2023. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

18-as.

Ott a pont!

2023. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!