Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy k99-es vizsgán hány...

Egy k99-es vizsgán hány kutyával lehet indulni?

Figyelt kérdés
És a vizsga az vizsga vagy egyben verseny is? Vannak helyezések? Mert a netes oldalán láttam "ranglistát" a legjobb kutyákról. Vagy pedig van olyan hogy rendeznek csak vizsgát és máskor versenyt?
2010. okt. 5. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A vizsga egyben verseny is. Mi az, hogy hány kutyával? Ahánnyal nevezel :)
2010. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó hát gondoltam van erre valami szabályozás. Pl érdekes lenne ha valaki elvinné az összes helyezést mert minden kutyájával nevez xD Köszi a választ.
2010. okt. 5. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De a helyezések nem pont így vannak. Van több különböző ágazat, minden vizsgán kapsz pontot.


De szerintem csak összesítés van, tehát aki a legtöbb vizsgát letette, annak van a legtöbb pontja. De azért magasabb szintekre már nem olyan egyszerű eljutni, na meg egyszerre több ágazatban vizsgázni sem.


De azt hiszem ilyen direkt verseny vizsgánként nincs. Tehát olyan nincs, hogy Ügyességi 5-ös szinten valaki jobb, mint a másik.

2010. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint van persze, de az csak a pontokba számít bele, hogy 100 ponttal teljesítette, vagy 82-vel.
2010. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És nem kapsz semmit azért, mert te vizsgáztál a legmagasabb pontszámmal, legfeljebb egy nagy dícséretet és elismerő szavakat. :)
2010. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már bocs utolsó de ki mondta hogy én akarok valamit kapni? Tisztában vagyok vele hogy a kutyás sportokban nekem kell inkább fizetni hogy versenyezhessek. Viszont nekem fontos hogy kinyilvánítsák ki hogy végzett. Szóban vagy egy oklevéllel, de mindegy ha azt sincs, ez most úgyis más helyzet.
2010. okt. 5. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
De, oklevél van. Rajta van a te neved, a kutya neve, meg az elért pontszám. Csak nem verseny ilyen szempontból. Tehát az nincs rajta, hogy ezzel te harmadik helyezést értél el, vagy ilyesmi, csak bent leszel az összesítésben.
2010. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most vasárnapig kell amúgy a magasabb szintekre jelentkezni, az alacsonyabb szintekre való jelentkezést múlt vasárnap lezárták.
2010. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem most akarok menni hanem novemberben remélhetőleg rendez az egyik kutyaiskola.
2010. okt. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!