Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyákat így reklámozn...

Keverék kutyákat így reklámoznak? Buzdítás a szaporításra?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap láttam a 101 kutya című sorozat egyik részét az animal planeten ahol ezeket az új hybrid fajtákat mutatták be mint a cockapoo, cavapoo, puggle. Teljes leírást adtak kinézetükről, természetükről, nevelési tanácsok stbstb mintha igazi elfogadott fajták lennének.

Én teljesen kiakadtam, mit csodálkozunk ha tele van a világ szaporítókkal és gyenge,beteg keverék ebekkel ha ilyet nyilvánosan leadnak.

És persze csak kis cuki szoba kutyákat kevergessünk és adjunk drágán. Egy németjuhász-labrador mixnek mért nem csinálnak ilyen reklámot?

Hátha elkapkodják őket az illatosról...

Undorítónak találom az ilyen embereket, reklám fogásokat találnak ki bele sem gondolva a következményekbe.


Mit gondoltok erről?


2010. okt. 5. 16:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
hm.ezt a részt láttam én is.Viszont én azon akadtam ki hogy a fajtatisztát fajtisztának mondták(!!!!!!)
2010. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
én azt tartom undorítónak, aki nem becsüli a keverék kutyákat. aki úgy gondolja, hogy ők kevésbé értékesek mint a fajtatiszták.
2010. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
a második válaszolóval abszolút egyetértek.
2010. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is láttam és csodálkoztam rajta, hogy ha a labradoodl és a chorky külön fajtának számít, akkor az én kutyám nem keverék hanem egy amerikai staff juhász (amerikai staffordshire és németjuhász keverék) meg akkor én is könnyen létre tudnék hozni egy új fajtát. :/

Ezt én sem értem :S

2010. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem érdekesek ezek, én nagyon szeretek róluk hallani, képeket nézni.

[link]

ezen mér végignézetem az összeset, szerintem nagyon helyesek. ÉS nem hinném, hogy ezzel buzdítnák a szaprítókat keverék kutyák létrehozásásra, met azokért nálunk úgysem kapnának pénzt.

2010. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

A keverék mióta gyenge?! Te itt igen nagy tévedésben vagy, a keverék pont, hogy erősebb, mint fajtatiszta társai. Kivéve az F2 generációt, de az más téma.

Egy több generációs keverékről meg ne is beszéljünk, azt már a természet "tenyésztette" erősre.

2010. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Gyerekek, kicsit menjünk szépen vissza a kutya eredetéhez, és akkor ti is láthatjátok, hogy minden egyes kutyafajta keveréknek indult.
2010. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%

Honnan veszed, hogy a keverékek gyenge, beteg ebek?

És ne feledd, hogy a te FAJTATSZTA kutyád is valamilyen kutyák keveréke, csak annyi, hogy mára már elismert de pár 10 vagy 100 éve lehet még nem volt. És miért baj, ha így újjabb fajtákat tenyésztenek ki? Lehet, hogy szebbek, erősebbek, egészségesebbek lesznek mint a te kutyád. Szerintem ez még nem budítás esztelen szaporítása, midnenki tudja, hogy nem tudna eladni pénzért egy keveréket, még ha puggle-nak is nevezi. Ennyi

2010. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

de basszus ha ennyire menő a keverék kutya akkor miért van tele az illatos út? Miért nem rohannak az emberek németjuhász, husky, tacskó mixekért? Miért csak bizonyos fajták keveréke "divatos"?

Ezek a hibrid fajták beszámíthatatlanok, nem tudni melyik szülőre fog jobban hasonlítani, ráadásul mivel nem elismert fajták így nem létezik se törzskönyv, se tenyészszemle se semmi ilyesmi, így akármi jöhet az alomba és ha nem tetszik akkor meg repül.

Én felháborítónak tartom, és azt is hogy a magyar tv lead ilyet.

2010. okt. 5. 16:51
 10/35 anonim ***** válasza:
*buzdítás
2010. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!