Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van némelyik kutyakonzer...

Miért van némelyik kutyakonzervnek ilyen nagyon büdös ürülék szaga?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem a kutyámnak állatbolti pastétomot kutyakonzerv formában, a pacalosnak konkrétan sz*r szaga volt. Tényleg, mintha ürülék lett volna benne. Tudom hogy a konzerveknek nincs kellemes illatuk, de ez tényleg mintha ürülék lett volna. Gondolkodtam rajta hogy valami illetékesnek elviszem, mert konkrét bizonyíték van nálam, de inkább csak kidobtam. Vettünk "vad ízűt" is, annak is elviselhetlenül ürülék szaga volt. Nem járt le a szavatosságuk. A többi fajta konzervnek (bárányos, marha) még okés volt a szaga de ezekután.. elgondolkodtam hogy a boltokban kapható konzerveket esetleg nem kéne megvenni a kutyának? Milyen fertőzést, vagy ha nem is fertőzést de ha ilyen sz*rokkal etetjük őket, nem ezért betegszenek le öreg korukra vagy lesz daganatos megbetegedésük stb a helytelen táplálkozás miatt? Álljunk le a konzervekkel? A legtöbb boltban pont a konzervekből árulnak a legtöbbet és legnagyobb választékban szóval.. Kicsit tanácstalan vagyok.
2023. febr. 27. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 nyers zöldpacalt akkor is lehet adni, ha nem barfos a kutya?
2023. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%
Jominosegu husokat vegyel. A sajatodat oszd meg vele.
2023. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Zoopluson vannak jobb minőségű tápok, azokat próbáld ki. Én lukullus nedvestápot keverek a száraztáphoz, és azt eszi. 8 éves már a kutyám, ezért csak így eszi már meg.
2023. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!