Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyát egyedül...

3 hónapos kutyát egyedül lehet hagyni egy felnőtt kutyával?

Figyelt kérdés

3 hónapos Jack Russell 2 hete lesz, hogy itt van, vele voltam minden nap egész nap illetve családtagok is nagyon sokat foglalkoznak vele de ők délután 4-ig nincsenek itthon és nekem holnap vidékre kell mennem pár órát, kb 8 órát kellene egyedül lennie.. Van egy 4 éves Jack russell is és azonos neműek.

Egyébként 2 szintes házról lenne szó, a felnőtt simán lépcsőzik, de a kicsit féltem. Ezért gondoltam elzárnám a lépcsőt és a földszinten lennének.


2023. márc. 6. 01:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha napközben nem mordulnak egymásra agresszív módon akkor most se kellene amikor egyedül vannak és nincsen ember a házban.Ha nem vagy 100%ig biztos abban,hogy nem lesz balhé inkább zárd őket külön,valamelyik az emeleten legyen és így nem lesz vita.
2023. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!