Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a 3 hónapos...

Mit csináljak a 3 hónapos kutyával hogy ne zabáljon be mindent?

Figyelt kérdés
Nagyon falánk, állandóan bezabál, lop, utcán, udvaron mindent megeszik és szinte minden nap hány de pillanatok alatt azt is megeszi.

2013. aug. 14. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
figyelj oda rá,ne engedd neki,és egyszerre ne adj neki sokat
2013. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehetetlen folyamatosan figyelni rá :(

kiengedem az udvarra és tuti talál valamit vagy átmegyünk rokonokhoz ott is kint lehet az udvaron és mindig eszik valamit, nem is tudom elvenni tőle mert elszalad. Ne engedjem ki, kössem be a száját???

2013. aug. 14. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,vagy ne hagyjatok az udvaron semmi kaját,vagy esetleg addig amig ott van szájkosár,milyen fajta kutya?mert ha nagy a mozgás igénye akkor jobb kiengedni az udvarra
2013. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen kaját talál sokszor fel sem ismerem vajon mi az akit kiszedtem a szájából de a macska kakát is megeszi, kisebb fa darabokat vagy föld darabot is igazából bármit :(

Kopó steffi keverék.

2013. aug. 14. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
A kutyák azért szoktak fura dolgokat enni néha, mert ég a gyomruk, vagy vitamin hiányuk van. nem lehet hogy ezért?vagy azért hogy leszoktasd vagy próbáld meg leszoktatni mikor kint van az udvaron figyeld és ha valami olyat akar megenni amit nem szabad kiabálj rá és ha nemeszi meg adj neki jutalmat,dicsérd meg nem 1-ik napról a másikra sikerül majd de hátha bevállik
2013. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na hát erre egy nagyon hatékony tiltás kéne, meg hogy adj neki helyette valamit, amit csinálhat. Nem tudom, mennyire súlyosan csinálja ezt, de lehet, hogy nem ártana szakembert kérdezni.

És a nevelési időszakra valami biztonságos hely is kéne arra az időre, amíg nem tudsz figyelni rá, nehogy egyszer valami olyat is megegyen, amit nem kéne.

2013. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagy baj bizony :(

Amikor felkap valamit már néz is rám és ha nem pórázon van esélyem nincs elvenni mert incselkedve elszalad.

Hányt már rongyot, gombot, fadarabot de kakiban is találtam ilyeneket. Elengednem muszáj hogy tudjon szaladni mert a séta nem olyan mint a rohangászás. Csonterősítőt vitamint kap. Kaját, tápot kap de szokott néha főtett is de nem látok különbséget az egyéb fogyasztásán. De dögöket is talál mindig egér, madár igazából megrögzötten keres de még olyan messze van hogy suliba tudjunk menni :( addig mi lesz?

2013. aug. 14. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne messze? Oviba mehettek ha megvan a két kombi, kb 8 hónapos korig, de utána meg már kezdődik a suli.
2013. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen problémával egy jó suliba bármikor mehettek.
2013. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam hogy ovi 5 max 4 hónapos kortól van, de akkor holnap felhívom a sulit.
2013. aug. 14. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!