Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedül felnőtt kutya mellett...

Egyedül felnőtt kutya mellett hogy tanítsak meg egy kölyköt az alapokra és sétálni? Folyton tépi a nagyot játékból és ugrál.

Figyelt kérdés
Játszani akar séta alatt. Bohóckodik. Dolgozom , így nem annyira van szabadidőm, mintha itthon lennék egész nap. Külön kellene őket vinni, de akkor táppénzre kellene mennem.
2023. márc. 12. 21:16
1 2 3
 11/21 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs valaki, aki segítsen?
2023. márc. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Már nincs.
2023. márc. 13. 06:39
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kutyakiképző esetleg? Tudom, pénzbe kerül, de a tanácsokat, illetve a trükköket amiket elsajátítasz majd, az egy életre szól.
2023. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Más hogy oldja meg egyedül?"


Én például úgy, hogy csak egy kutyám van, a kétkutyás szomszédom meg otthonról dolgozik.

2023. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12%

Sulymelleny a kolyokre kozos seta idejere?


Egyebkent uj kutyanak is lehet felnottet venni vagy ugydnolysn idoset ,mint ami van .

2023. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, súlymellény egy fejlődésben lévő kutyára?? Tilos...
2023. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Biztos nem fogok 2 kilós kutyára még súlyt tenni..

Felnőttet szerettem volna ,de már jártam rosszul naggyal. Nem szóltak, szétverte a lakást. Arra meg nem kell kutya, hogy bezárva tartsam és mindent pakoljak, mèg az asztalról is. Lakás se óriási, hogy a sok fekhely és ágy mellett még a ketrecet kerülgessem. Inkább a nulláról nevelek ismét, mint -10-ről kezdjem.

Reggel este külön viszem őket, délután meg egyben. Itthon is tanulunk. Suliba nem hordom el,mert a naggyal már voltunk, tudom, mit oktatnak. Végig jártunk 3 sulit. Majd a fél éves kortól valóba megyek vele.

2023. márc. 13. 12:16
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az aki visszaadta a kutyát,mert mászkált az asztalra, és egyedül maradt, mert a pasija lelépett? Komolyan képes voltál hazavinni megint egy kutyát?!
2023. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na ezt nem mondod komolyan...a multkori nem volt eleg? Tenyleg kinoznod kell meg egy kutyat? MIERT?
2023. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én úgy oldottam meg, hogy a nagy már szinte magától "működött", nem kellett fegyelmezgetnem, kb az árnyékom volt, a derekamhoz kötöttem és jött szépen, Így 90%-ban a kicsire tudtam figyelni, ha a naggyal kezdeményezett volna játékot, mikor nem volt ott az ideje, akkor rászóltam a picúrra.

Kb két-három naponta vittem külön is őket, mert hidd el, szívás, ha nem tudnak egyedül meglenni, ismerősöméknél láttam...

Aztán még jött harmadik is, igaz az már felnőtt volt, de menhelyes és pont a sétával voltak problémái. Akkor a két, már szépen viselkedő kutyát kötöttem az oldalamra és foglalkoztam a mentettkével.


Lehet, hogy nem engem kéne példának venni, mert mikor önkénteskedek, szintén duplán viszem a kutyákat ( és ők nincsenek szocializálva, ha nem akarják egymást megölni, duplán jönnek, aztán mindenki belejön a végére a sétába), ritkán hármat is viszek :D


Szerintem kérd tréner segítségét.

2023. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!