Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket tett tönkre,rongált meg...

Miket tett tönkre,rongált meg a kutya nálatok amíg pici volt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. 14 eves lesz, de semmit nem tett tonkre soha.
2023. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén semmit. 11 hetesen került hozzám, lassan másfél éve.
2023. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első munkanapon hogy egyedül hagytuk, szobanövényeket nyírt ki, aztán még elrágott egy cipőt is 1-2 nappal később. Ez 3 éve volt, azóta semmit.
2023. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kölyök feltépte a tapétát, megrágta az asztal és széklábakat. Most már 5 éves, szerencsére nagyon jó kutya lett.
2023. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szőnyeget, bútorszövetet, papírpénzt.

Csak akkor, ha egyedül volt hagyva pár órára és kb. 1 éve koráig.

2023. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen került hozzánk, nálunk élte ki első gyerekkorát...


- két takaró

- három normál párna (valamelyik alvás közben húzta ki alólam, és egyébként ezen felsorolások mind rólam szólnak)

- négy kispárna

- két plüss

- a saját ágya

- a pulcsim (úgy, hogy rajtam volt, úgy néztém ki, mint egy lyukakkal teli sajt)

- öt pár papucs (mind az enyém, apáméhoz nem nyúlt...)

- a házim (és tényleg, elmondhattan, hogy a kutya szétszedte a házimat xd)

- egy qrva vastag, teli irattartó mappát megrágott, abban voltak a szakmai vizagámra való felkészülés dolgai, minden, amit tudni kell, amiket kérdezheznek

- néhány összehajtogatott pólóm, amiket ideiglenesen polcra raktam

- néhány cipőm

- egy-két törülköző a szárítóról

- egy táska, amit a bárszék tetejéről valahogy leügyeskedett


Találékony volt a fiú. 😫🤦🏼‍♀️ Mindegy, milyen magasra raktam valamit, valahogy elérte. Mindent meg nem tudtam eltenni, mert nem volt már hely rá a szekrényben. Szerencsére már szent a béke... 😅

2023. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szemüvegemet, lekapta az asztalról. Lányom új csizmáját, cipőket, papucsokat. Gyerekek játékait, kiszedte a dobozból.

Többször vettünk neki fekvőhelyet, mindig szétszedte.

Aztán készítettünk neki kutyaházat, kibéleltük ruhákkal. Ezt már nem bántotta.

2023. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak néhány papucs és cipő bánta,de csak mert mi kint felejtettük ha nem felejtük kint nem lett volna az sem, de szerencsére mindkét kutya 2-3 hét alatt teljesen leszokott a lábbelik rágásáról. Utána nyugodt szívvel kint lehetett hagyni.


Második kutyám pedig engem tisztelt meg,mert csak az én lábbelieimet tette tönkre :D senki másét a családból. Szóval szerintem úgy volt vele,hogy itthon hagytam akkor baccam meg :D Na jó a Nike airmaxemet ki kellett dobnom miatta,de végülis lyukas volt már,szóval így hamarabb lett kidobva :D

2023. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7 honaposan hoztam direkt ,h ne rongaljon.

De megevett egy nagy taskam,egy masikat,egy bskancsom huzozarjat.

Meg nehany dolgot meg. Tomorfabutorokat is megkostolta.Stb stb. Amstaff a kicsike. Tudtuk,h kell a love hozza.

De csak ekkor jottunk ra,h nem etetni draga. 😅😅

Aznap ,amikor nem vittuk szaladgalni kutyak koze a twrmeszetben,ksptunk pisit kakit az agyra,pedig mar reg szobatiszta volt. 😅😅😅

Aztan felnott es,ha nem a megszokott napon megyunk kocogni orakon at egyutt,akkor azamithatunk ugyanigy bosszu tonkretetelre. Esetleg harapdalasra mas emberekre valo ugralgatasra😅😅 Nagyon jo esoallo futofel szerelesunk van es minuszokban is hozzaszoktam a kezdim lefagyasahoz futas kozben. 😅😅 De legabb mindenem megmarad. Inkabb futok lazasan is.

De legabb mindkettonk hata es hasa kockas . 😂


Azert a cipoink es taskaink azota is 2 meter felett vannak. Meg minden,ami szamit. 😂😂

2023. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, az ajtóban ideje lenne kicserélnem a kilincset. Kulcsra kell zárnom, mert lenyomja a mancsával, és kinyitja az ajtót... :D
2023. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!