Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg hülyeség volt 2....

Tényleg hülyeség volt 2. kutyát idehozni? Nehány embernek nem tetszik.

Figyelt kérdés
Nincs kapcsolatom, ezért az sincs, hogy az idősebb kutyámmal van valaki, ha dolgozom. Macskát nem szerettem volna,mert az teljesen más faj és virágom se lehetne, mert leveri/megeszi. Sétálós típus vagyok, nem bent ülős és a macska rengeteget lenne egyedül, amíg a kutyával mászkálok. De szerettem volna, ha a kutyám nincs teljesen egyedül, míg nem vagyok itthon. Tényleg rossz döntés volt?
2023. márc. 17. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
A "Nehány embernek" ehhez mi köze? Zavarják őket valamiben a kutyáid?
2023. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az egyik farkát csóválva megugatja utcán az idegen kutyát, ezért szerintem. Vagy azért, mert dolgozom vagy mert egyedül élek.
2023. márc. 17. 17:02
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

OK.

És nálatok nem lehet kapni lesz*rom tablettát? :)

2023. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Elég zagyva, amit írsz.

Hol a kutya? Udvaron-lakásban? Mikor ugatja az egyik az utcán az idegen kutyát?

2023. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Lakásban van. Séta alatt ugat, ha találkozunk idegen kutyával. Akit ismer, arra már nem.
2023. márc. 17. 17:15
 6/23 A kérdező kommentje:
Azert ugat ,mert oda akar menni játszani. Amit ugye nem engedek meg. Hisztis. Ahol előzőleg laktunk , ez nem volt ekkora gond, mert alig találkoztunk másik kutyával. Itt már azért a városban többen laknak.
2023. márc. 17. 17:17
 7/23 anonim válasza:
51%
Az a néhány embernek mi köze van ahhoz hogy te hogyan foglalkozol a kutyáddal? Szerintem a második kutya ötlet több mindentől is függ, de alapvetően így nem magányos. Szóval nem hülyeség.
2023. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem mehet játszani?
2023. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem engedem oda minden idegen sétáló kutyához, azért.
2023. márc. 17. 17:36
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tűnik, hogy a kutya nincs megfelelően szocializálva és ennek oka a leírásból is kiderül: a kutya gazdája nem törekszik erre. Sok helyen vannak városokban is kutyafuttatók, ahol a sok kutya egymást és az embereket is megismerheti és nem tekinti őket ellenséges idegennek.
2023. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!