Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Acana legyen?

Melyik Acana legyen?

Figyelt kérdés

Eddig Acana Classic Red-et kapott az eb, de most nézem hogy eléggé elszaladt az ára, szóval gondoltam kipróbálnánk ezt az olcsóbb kategóriás Acanát. Szerintetek váltsak, vagy maradjak a jól beváltnál? Havi szinten kb 2 000 Ft-ot tudnék így megspórolni, ami nem sok, de végülis egy évben az már 24 000. Ti váltanátok ennyiért?


Acana Classic Red összetétele:

Dehidratált bárányhús (23 %), hasított zab (22 %), friss angus marha (5 %), friss yorkshire sertés (5 %), bárányzsír (5 %), egész vöröslencse, egész zöldborsó, egész zöldlencse, fűvel táplált nyers bárány (4 %), egész zab, friss marhamáj (2 %), dehidratált sertéshús (2 %), heringolaj (2 %), friss sertésmáj (2 %), egész garbanzó bab, egész sárgaborsó, napon szárított lucerna, lencserost, friss marhabendő (1 %), szárított barnamoszat, friss úritök, friss pézsmatök, friss paszternák, friss fodorkel, friss spenót, friss sárgarépa, friss alma (red delicious fajta), friss bartlett körte, fagyasztva szárított marhamáj (0,1 %), friss tőzegáfonya, friss kék áfonya, cikóriagyökér, kurkumagyökér, máriatövis, bojtorjángyökér, levendula, orvosi ziliz gyökér, csipkebogyó.


Acana Prairie Poultry összetétele:

Dehidratált csirke (25%), hasított zab (23%), friss csirkehús (5%), friss csirkebelsőségek (máj, szív, vese) (5%), egész vöröslencse, egész zöldborsó, egész zöldlencse, friss pulykahús (4%), friss egész tojás (4%), csirkezsír (4%), egész garbanzó bab, egész sárgaborsó, egész zab, heringolaj (3%), napon szárított lucerna, lencserost, szárított barnamoszat, friss spárgatök, friss pézsmatök, friss paszternák, friss fodros kel, friss spenót, friss sárgarépa, friss alma (red delicious fajta), friss bartlett körte, fagyasztva szárított csirkemáj (0,1%), só, friss tőzegáfonya, friss fekete áfonya, vadcikóriagyökér, kurkumagyökér, máriatövis, bojtorjángyökér, levendula, orvosi ziliz gyökér, csipkebogyó.



2023. márc. 23. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Csak te látod annak..
2023. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát inkább első, de sztem nem túl jó az Acana...
2023. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
En maradnek a jol bevaltnal, nalunk is sokat finganak ha csirket esznek, meg akkor is, ha nyersen haztajit kapnak, nem a bolti agyon antibiotikumoozott, tomegnovelozott hust. Nem allergiasak ra, de nem tesz jot az emesztorendszeruknek ugy vettem eszre. Tapvaltastol hasmenese is lehet, ha nem fokozatosan allsz at egyikrol a masikra.
2023. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ja, azt tudom hogy a váltást fokozatosan kell.

Kéne vmi hely ahol kimérve lehet venni 1-2 kilót próbára. Ha találok ilyet megnézzük, ha nem, akkor inkább nem bolygatom a dolgot.


12 mi a gond az Acanával, mi nem jó benne? Szerintem egy kifejezetten minőségi táp.

2023. márc. 24. 11:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát sztem vannak sokkal jobb tápok, amikben még normális hús is van, és gabonamentes.
2023. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem váltanék. Egyébként ez mindkettő az olcsóbb Acanák közé tartozik. Az Acana felsősorában nincs hasított zab semennyi, azok a legdrágább tápjaik. Illetve azon felül az Orijen. Amelyikben van 20% hasított zab az mind már olcsósított Acana, más téma hogy még így is masszívan szuperprémium termék, csak házon belül "olcsóbb".

Én Pacificával etetek, mert a Wild coast bár olcsóbb, de ha már annyi pénzt kiadok érte akkor legyen tényleg gabonamentes. Nem terhel meg, 6 zsákkal fogy havonta. Amiért haragszom az az, hogy pont a Pacifica nincs 17 Kilósban.

2023. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!