Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Már teljesen...

Mit csináljak? Már teljesen megőrít!

Figyelt kérdés

van egy 8 hónapos kutyám, és nagyon tud harapni.. [még tejfogai vannak ] nagyon sok harapás nyom van rajtam, sőt még az anyukámon is... Nem akarom eladni, ő az enyém, csak az lenne a kérdésem, hogyan tudom leállítani? Előfordul,hogy hirtelen rá törik ez, és morgás kíséretében nagyon elkezd harapdálni minket!


Segítsetek kérlek, ez így nem mehet tovább :((


Köszönöm!


12/L


2010. okt. 8. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Kutyaiskola!!
2010. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
62%
Az előzővel nem foglalkozz! Nevelni kell! Ha harapdál vágj rá a fejére! Ne túl erősen, egy idő után le fog róla szokni, ha jól csináljátok! Nekem eddig két kutyám volt, ők se voltak hibátlanok, úgyhogy néha kaptak, de megtanulták! Mindig rosszul éreztem magam utána és megsimogattam. De te ne tedd, mert ezzel nem neveltem. Úgyhogy erőt kellett vennem magamon, hogy ne simogassam utána meg, de a rossz szokás elmúlt!
2010. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
18:57 az a baj,hogyha rácsapok a fejére, csak még jobban harap :S
2010. okt. 8. 19:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Kutyaiskolára meg nincs pénzünk :S
2010. okt. 8. 19:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos minden kiskutya ilyen...,nekünk anno erdélyi kopónk volt és kölyökkorában a tűhegyes(!) tejfogait mindig beleméllyesztette a lábunkba,kegyetlenül fájt:S De aztán ahogy nőtt,leszokott róla,persze mikor megharapott akkor a fenekére csaptunk egy picit,hogy tanulja meg ezt nem szabad csinálni!!
2010. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi :). Szerintetek az is beválhat, hogyha elkezd harapdálni akkor hangosan mondom hogy elé,és leállítom a kezemmel (?)
2010. okt. 8. 19:16
 8/15 anonim ***** válasza:
igen:)
2010. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2010. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sztem inkább csapj a popójára finoman,mert ha a kezed a feje elé teszed,és mondod,hogy "elég!",lehet még a kezedbe is beleharap:S
2010. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!