Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért ilyen felelőt...

Az emberek miért ilyen felelőtlenül mutatják be az új kölyköt a felnőtt kutyájuknak?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge... (Egyébként a macska tulajoknál is látom ezt a jelenséget, nem csak kutyásoknál.) Egy felnőtt kutya egy pillanat alatt végez egy kölyökkel, kajának, prédának, vagy játéknak nézi, és már el is harapta a torkát. Szerencsétlen kölyöknek esélye sincs védekezni, és a gazda se tud közbelépni, mert mint mondtam, pillanatok alatt megtörténik a baj. Mégis RENGETEG olyan videó van a neten, hogy hazahozzák az új kiskutyát, és már dugják is a felnőtt eb orra alá miközben röhögve videózzák a reakcióját. Számtalan szakirodalom áll már az emberek rendelkezésére arról, hogyan kell 2 állatot összeszoktatni, hogy ne az legyen a vége amit fent leírtam. Aki tiktokra fel tudja rakni a f*szságait az ezeket is megtalálja. De persze ha a nagy elintézi a picit, mint afféle ösztönlény, akkor az lesz a szörnyeteg és őt altatják el (én a gazdát altatnám el, de mindegy). Szóval szerintetek mi okozza ezt? Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen? Vagy ezek az emberek már elfelejtették, hogy az üngyibüngyicuncimókuci kutyulijuk egy állat, ami támadni és ölni is tud, és emiatt eszükbe sem jut hogy gond lehet?

2023. ápr. 16. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Az emberek közé is idecsapták a cigányokat, mikor meg lemészároljuk őket, minket akarnak büntetni.
2023. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Aztán hogy videón kivül találkozott-e már a két állat, és nem színjáték-e az egész, ( mint a kölyökkutyának látványosan bőgve örömködős videók) nem tudhatod. Szeretsz mindenen háborogni?
2023. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Mondjuk az igaz, hogy lehet ezek is ilyen kamu lájkvadász videók. És nem "szeretek", de mikor valami olyat látok ami könnyen 2 állat halálával végződhet csak azért mert a gazdák hülyék, akkor azon nem tudom nem felcseszni magam, sajnálom.
2023. ápr. 16. 09:04
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Én ha ökörséget látok, simán kommentelek alá hogy mit baszott el a gazdi, és nem, nem cuki a dolog. Ami tök mindegy, mert jut rá száz nyáladzós komment hogy de cukik. Részemről ennyivel letudom a dolgot. Engem jobban bosszant mikor egyértelmű agresszió van levideózva állatok között, a gazdi röhögve filmezi, nem tiltaná, nem választja szét az állatokat, mert de édik: a sok hülye meg egyetért vele a kommentszekcióban. Na ilyenkor szoktam felhúzni magam, és odaírni alá hogy sajnos minden marha tarthat állatot.
2023. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Azért még az a kutya is, aki 0 nevelést kapott, nem nézi prédának a kölyköt. Ezt ertsd úgy, hogy a kutyák 99,9%-a nem fogja bántani.

Ennél azért sokkal nagyobb problémák vannak a kutyatartasi kultúrában 😅

2023. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Hú, hát elég sok feszkó van benned, ha ez ekkora problémát jelent neked. Egyébként nem szokása a kutyáknak a kölyköt széttépni, párat már felneveltem, megvettem és simán beraktam a nagyok közé. Mondjuk én nem ma kezdtem, nálam rend van a kutyák között.
2023. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Igazad van, macskáknál is ugyanez sajnos. Aztán nem értik, hogy a régi macska miért agresszív, vagy kinti leszarommacskánál miért nem jön be a házba, mikor eddig jött.
2023. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ezek az emberek ismerik a kutyájukat és tudják hogy nem lesz gond.... Az én kutyám bármilyen kölyköt boldogan nyalogatja akit az orra alá dugok. Tuti hogy nem marcangolná szét, imádja a kölyköket. :)
2023. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam olyan videót, ahol a felnőtt kutya agresszívan viszonyult volna az új kölyökhöz.

Olyat láttam, hogy az orra alá dugták a semmiből a picit, de azok mind jól szocializált kutyák voltak és nem volt még feszültség sem.

2023. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerik a kutyájukat, mondjuk... aggreszív kutya mellé nyilván nem is hoznak másik kutyát
2023. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!