Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájkosárra szoktatás?

Szájkosárra szoktatás?

Figyelt kérdés

hogy lehetne a kutyámat(németjuhász)most lesz 31-én 2éves

és az a helyzet hogy szoltak már amiatt hogy szájkosár nélkül sétáltatom,de porázon,nem szeretnem hogy megbüntessenek e-miatt,eddig még nem viselt ilyet a kutyus, vettem egyet neki,probáltam jutalomfalattal is de mindig le akarjavenni,ez mennyi idö hogy megszokja?

minden nap kb 3-4 percig rajta van hogy szokja meg

meg fogja szokni egyáltalán???


kérem csak normális válaszokat irjatok

köszi


2010. okt. 9. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
szia hát nekem is van 1 német juhászom és meg fogja szokni ragd rá pórázra és kicsit lehet h ugrál meg ilyenek de vid ki vele az utcára legyetek kinn 5-10 percet és nem naon fogja már tudni h rajta van-e még xd ha nem viseli el akkor se vedd le csak ha már naon nyuktalan legyen rajta 1 félórát és megfogja szokni:D
2010. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm,a választ

,tudom hogy sok türelem kell ehhez is,de kénytelen lesz megszokni,

majd irok hogy halad a dolog

2010. okt. 9. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleinte ne erőltesd rá, csak szerettesd meg vele. Tedd le mellé, adj neki falatot, ha megszagolja, dícsérd, jutalmazd. Tegyél bele is falatot úgy, hogy bele kelljen dugni az orrát, hogy meg tudja enni. Ha már nyugodtan dugdossa bele az orrát, akkor tedd rá egy pillanatra, vedd is le, add a falatot. Aztán így nyújtosgasd az időt. Így ügyesen megtanulja, hogy a szájkosár jó dolog.
2010. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm csakkitti


megprobálom ezt a modszert is

2010. okt. 10. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
20:54 vok nah h halad a dolog? sikerült rászokatni?
2010. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na ugy néz ki sikerül a dolog

még van hogy amikor rajta van és sétálunk rázza a fejét de szerintem kezdi megszokni

2010. nov. 19. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
:):) az jó:):) és mék módszerel csináltad?
2010. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!