Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha online örökbefogadok egy...

Ha online örökbefogadok egy kutyát, vagy esetleg egy macskát, akkor körülbelül havi mennyit kell rá költenem?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy én szabom meg mennyit költök rá, vagy a menhely?

2023. máj. 17. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem úgy működik hogy te leadod online a rendelést, és másnap viszi a gls a macskát/kutyát. Elbeszélgetnek veled. Valószínű meg se felelsz, nem fogsz tetszeni nekik. Elég ritkán adnak örökbe. Főleg kutyákat.

Amúgy meg nem a menhely dönti el de beleszólhat. Kapcsolattartást vállalsz velük. Nekem minden héten a nyakamra jártak (nem szóltak hogy jönni fognak, és fenyegetőztek, ha épp nem voltam otthon) , míg végül visszaadtam a macskát és vettem tenyésztőtől. Az legalább nem zaklat.

2023. máj. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez úgy működhet, hogy fix összegre be tudod állítani havonta és a közleménybe leírod hogy melyik kutyusnak vagy cicának.

De szerintem annak is nagyon örülnek, ha egyszer utalsz, ha nem szeretnél minden hónapban, ott is meg tudod adni közleményben hogy kinek szeretnéd.

2023. máj. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik alapítványt én nyomon követek, ott 5000 Ft az ajánlott összeg. De küldhetsz többet vagy kevesebbet is. Beállítod az állandó átutalási megbízást, közleménybe "Cirmi" vagy "Buksi", és mehet.
2023. máj. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Kèt helyen làttam ilyet, az egyiknèl 3000 a màsiknàl 5000ft. Ès ahogy a nègyes leírta. De szerintem bàrmelyik helyet felhívod , hogy havi x összeget szeretnèl utalni , valamelyik kutyus rèszère, örülni fognak neki.
2023. máj. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Arra számíts hogy a pénz töredéke sem jut az állatokhoz.
2023. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár az utolsó elgondolkodtatott, szóval lehet inkább viszek nekik kaját, meg takarót, játékokat stb, elvégre tényleg nagyon szeretnék az állatokon segíteni.
2023. máj. 17. 11:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6, bölcs döntés inkább a táp meg a takaró :)
2023. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hetesnek igaza van, azt valószínűleg megkapják.
2023. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok menhely kiírja, hogy pontosan milyen tárgyi adományra van szükség, pl. ők:


[link]

2023. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár egyesületről tudok, akiknek van ilyen virtuális örökbefogadási programja, van, ahol te döntöd el, hogy mennyi összeget szánsz rá, illetve hogy egyszeri vagy rendszeres adománnyal támogatod, van, ahol kiírják az összeget, és hogy milyen időtávra szól. Nézd meg vagy kérdezd meg a kinézett menhelynél, hogy ott mi ennek a menete. Nem egységes. Az is jó, ha adománnyal segítesz, akkor is érdemes rákérdezni, mire van szükségük.
2023. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!