Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor elpusztult a kutyád...

Amikor elpusztult a kutyád eltemetted vagy sintér vitte el?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 19:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%

20 éves voltam. Szombaton kicsit tovább aludtam. Felkeltem, anyu közölte velem, hogy a kutyus reggel.

De gyorsan hívta apum barátait, hogy elvigyék eltemetni. A környéken volt pár erdős, füves rész.

Nem akarta, hogy meglássuk így szegényt, ne így emlékezzünk rá.

15 éves volt.

2023. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Elvitettem.
2023. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettőt hamvasztattam, a hamvak egy része urnában van, egy piciből pedig kegyeleti ékszer készült. A harmadik, számomra legkedvesebb hamvaiból gyémánt lesz majd, kiviszem a hamvait svájcba.
2023. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk télen volt altatva, de szerencsére nappal kiengedett a föld, így meg tudtam ásni a gödröt. Ha nem így lett volna, akkor otthagyom az állatorvosnál, kérdezték is, hogy elvisszük-e.
2023. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%
Hamvasztattam, azóta is a polcon van az urna. Bele fogom foglalni a még nem létező végrendeletembe, hogy keverjék majd hozzá az én hamvaimat is, és tároljanak minket cseppfolyós nitrogénben, hogy egyszer végre igazán fázhassunk (ő is olyan télimádó volt, mint én). Az első kutyánk halálakor még kicsi voltam, őt elszállították valahova, gondolom, fehérjefeldolgozóba. Sajnos nem volt beleszólásom abba a döntésbe.
2023. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Eltemettük minden elpusztult kutyánkat a kertünkben.
2023. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!