Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy szobacirkálóm, ha...

Van egy szobacirkálóm, ha veszek egy kutya méretű kutyát és kiskrától kezdve együtt sétáltatom, akkor hozzászokik vagy benne van hogy nekitámad?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem miért kell a kistestűeket le alacsonyítani,főleg ha van is neked.


Nekem egy 6 kgos és egy 23 kg-osom van,remekül elvannak egymással.


6 kgos volt előbb utána jött a nagyobb.

2023. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is együtt tartottam egy 7 és egy 32 kilóst, minden okés volt. Ja, és mindkettő ízig-vérig kutya volt. :)
2023. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a szobacirkáló? Robotporszívó?
2023. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy mekkora a kutya. Mindenképp kutya. Az enyém nincs 3kg, de teljesen kutya. Pont olyan, mint a 26kg-os tesója. Szeretik egymást, bár nem tudnak egymással nagyon játszani. Együtt sétálnak, első perctől fogva nagy az összhang. A nagy volt először. Ő pici korától van velünk, a picúr felnőttként került hozzánk. Találkoztak, szerették egymást, azóta együtt élnek. Semmi gond nem volt.
2023. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%

Cukin osszeszoknak.


A kicsi ne tamadjon neki pofatlanul mindenkinek ,h a nagy ugyis megvedi.


Ezert veszek a normalis nagy kutyamhoz kizarolag ugyanolyan fajtaju normalis nagy kutyat. Ok nem fognak kicseszni egymassal ameretkulonbseg miatt.

2023. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak a sétátasáról lenne szó.
2023. jún. 5. 19:53
 17/17 anonim ***** válasza:
a kicsi ösztönből látja hogy egy tőle nagyobb kerül a közelébe ezért nem nagyon problémázik, mert tisztában van a lehetőségeivel és hogy csak veszíthetne. benne van a legelején hogy nekitámad, de az első komolyabb ráhördülés után belátja a legtöbbje hogy nekik itt háttérszerep marad
2023. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!