Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj az embereknek az,...

Miért baj az embereknek az, ha a kutya örömében felugrik rá?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 08:44
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Én mindig megtisztelve érzem magam olyankor.
2023. jún. 15. 08:45
 2/38 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem szeretik a kutyákat.
2023. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Mert a neveletlenségnek egy jele.

Mert ha sáros/vizes idő van, koszos lesz a ruhájuk.

Mert ha nagytestű, akkor akár fel is lökheti az embert.

Mert a körmük felsértheti a bőrt/ruhát.

2023. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Ha koszos, akkor koszos lesz a ruhám.

Ha harisnya van rajtam, akkor kiszakítja.

Ha nagyobb vagy erősebb kutya, akkor szinte fellök.

Egyébként szeretem a kutyákat, nem a kutya zavar, csak a kosz vagy a ruha tönkre tétele. Szerintem ennek semmi köze a tisztelethez :D

2023. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Mert a hófehér ingemen minden tappancs-nyoma meglátszik. Kék köpenyt veszek magamra, ha neveletlen kutya van a háznál, ahova informatikai szerelésre hívnak.
2023. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem amikor a kutyafuttatóban van más kutyákkal és néha akkorát örül, hogy felugrik a gazdira picit, akinek úgyis kutyás ruhája van.
2023. jún. 15. 09:18
 7/38 anonim ***** válasza:
86%
Miért kellene megtisztelve éreznem magam, ha egy nagytestű kutya felugrik rám a sáros tappancsaival és összekoszolja a ruhámat?
2023. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Mert amelyik rádugrik játszósruhában, az rád fog öltönyben is. A miérteket meg már kifejtették előttem.
2023. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Futtatóban is bunkóság, nem tudhatod, hogy a másik ember kutyája hogyan reagál, ha a gazdijára ugrál egy másik kutya, vannak olyan kutyák, akik ezt úgy értelmezik, hogy be kell védeni a gazdit a másik kutyától, és verekedés lesz belőle. Bunkóság engedni a kutyádnak, hogy másokra ugráljon.
2023. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Kólauborkával ***** válasza:
94%

Kapásból annyi, hogy te tartasz kutyát, másnak ne legyen már vele semmi foglalkozni valója, te tartod nem én.

Én kutyás vagyok, de rúgtam már fel neveletlen kutyát, mert póráz nélkül úgy jött oda hozzánk, hogy nem voltam benne biztos, hogy nem akar e támadni. Mindenki úgy tartson állatot, hogy rajta kívül másnak ne legyen vele dolga, máskülönben gondatlan az állattartó és nem való neki állat…

2023. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!