Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lehet lényegre az...

A kutyám lehet lényegre az alufóliát, ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Véletlen otthagytam vele egy szobába a kutyakekszet ami alufóliába volt csomagolva. A kekszet kiette, az alufólia nagy része érintetlen volt, de lehet egy pici darabot lenyelt. Ugye nem lesz baja?

2023. jún. 15. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi, semmi baja nem lesz az alufóliának.
2023. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja. Amúgy milyen fajta kutyád van?
2023. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tacskó keverék
2023. jún. 15. 20:01
 4/8 anonim válasza:
1%
Szeretem nagyon a kutyákat. A német juhászok a kedvenceim, de szeretem a többi kutyát is. Csak azt utálom, ha valakinek harapós, nagyon agresszív kutyája van. Itt ahol élek, van több olyan kutya, akik mindig örülnek, ha látnak engem, de van egy kaukázusi juhász, az mindig megtámadna, ha nem lenne belül a kerítésen.
2023. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

"lényegre az alufóliát"

Tudom, hogy az autocorrect mindent átír, de nem lehetne a kérdés kiírása előtt átnézni a kérdést és kijavítani benne az ilyeneket? Tele van ilyen kérdésekkel az oldal, és már fárasztó ilyeneket olvasni...

Direkt van a kérdés kiírásakor egy utolsó fázis, amikor kiírás előtt át lehet olvasni a kérdést.

2023. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pici darabtól nem lesz baja, ne aggódj. Majd kijön belőle.
2023. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de ha véreset kakálna vagy kótyagos (alu lehet mérgező miután a gyomorsav megtámadja), akkor érdemes állatorvoshoz vinni. De valószínűbb, hogy csak simán átmegy a szervezeten.
2023. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha ma jól volt ( evett, ivott, mozgott amennyit szokott) akkor nem valószínű hogy baja lesz már?
2023. jún. 16. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!