Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmondhatja egy ember, merre...

Megmondhatja egy ember, merre sétáltathatok kutyát ?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap szoktam vinni a kutyát sétálni, és amerre szoktunk menni van egy kutya ami kivétel nélkül teljes erőből rohan a kerítésüknek ami majdnem hogy kidől. A ház lakói már 2x beszóltak, hogy hogy merem a kutyámat arra sétáltatni, mert őket zavarja a kutyaugatás.

Az lenne a kérdésem, hogy nekem lehet e ebből bajom/feljelenthetnek e ezért ?

Köszömöm a válaszokat előre.



2023. jún. 24. 20:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%

Ehhez nem jog kell, hanem jóérzés. Ne menj arra!


Hogy stílusos legyek: nem tudtam, hogy már kutyás kutyásnak a farkasa. Eddig a kutyások összetartottak, és segítették egymást.

2023. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
1-es igen így volt régen, de ma már nem. Aki ilyet mond, hogy arra ne sétáltass, az csak kivágja a kertbe dísznek a kutyát. De én se mennék arra, ezzel egyetértek.
2023. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Közterületen a kutyát pórázon sétáltatva oda mész ahova akarsz :D gondolom nem engeded direktbe a kapuhoz


Saját kutyájuk idióta, neveljék meg, ha nem tetszik.

2023. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de én nem provokálgatnám szegény kutyát, nem az ő hibája, hogy nem nevelték meg.
2023. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem mondhatja meg, de én alapból nem mennék ilyen helyen, ha nem muszáj. Egyszer kiszakad a kerítés, rád meg akár rádfoghatják, hogy te hergelted szándékosan stb. Még ha ez nem is meg van rá az esély, hogy a kutya kerítésen túl is agresszív, abban biztos lehetsz, hogy nem fognak segíteni leszedni a kutyádról.


Vagy egyszer megnézik hol laksz és bedobnak valamit...

2023. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Csak egy kérdésem lenne. Miért viszed mégis arra a kutyádat!?
2023. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha minden ilyen kutyát elkerülnének az emberek, akkor konkrétan semmere se lehetne sétáltatni, mert a kutyák 90%-a őrjöng egy másik kutyára a kerítés mögött... az pedig a tulajdonos feladata, hogy a kutyát a telken belül tartsa, ha ez egy 2 méteres beton kerítést jelent, mert az tartja fizikálisan vissza, akkor úgy
2023. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondhatják meg merre menjél, de nem tudom miért jó ez neked.
2023. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Hát azért te is elég bátor vagy. Természetesen nem mondhatja meg, és nagyon rosszul van tartva a kutya, de ez semmit nem változtat a tényen, hogy a kerítés egyszer ki fog dőlni, és akkor nagy eséllyel vagy a kutyád hal meg, vagy te kerülsz kórházba, vagy mindkettő. Ezeket a falusi kertidísz kutyákat komolyan kell venni, pláne, ha nagyobb testűek, mert annyira félre vannak nevelve, és annyira nincsenek szocializálva, hogy ha lehetőségük van kiszökni, ott simán vér fog folyni.


És ez a kutya nem csak ugat rátok, hanem ki akarja dönteni a kerítést. Vidd inkább másmerre a kutyádat!

2023. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen nem mondhatja meg, sőt, neki kéne megnevelnie a kutyáját, hogy ne zavarja a környezetét.
2023. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!