Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával szoktatok egy ágyba...

Kutyával szoktatok egy ágyba aludni? Ha igen és szobatiszta nem szokott bepiszkolni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

A szobatisztaság nem azt jelenti hogy nem piszkol be? Akkor miért piszkolna be csak mert az ágyban alszik?

Amúgy pedig nem alszom vele egy ágyban, nem kellemes és ráadásul a kapcsolatunkra sem bír a legjobb hatással ugyanis a főnök én vagyok és az én helyemen nem aludhat a kutya.

2010. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
39%
Én vele alszok.. És ugyanugy én vagyok a főnök.. Ugyhogy egy nemigaz h nem aludhatsz velemegsemmi.. Nekem yorkim van, ésmégis hallgat rám.. Az enyém "tartogatni" szokta, de ha nayon kell neki lent szokott neki lenni a földön ilyen gyerek pellus, amin a kicsiket szokták tisztába tenni vagynemtudom.. ilyen 0.75m X 0.75m es. és ha nagyon kell neki akkor odaszokott járni.
2010. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem a kutyának a földön a helye. Undorító, ha ágyban alszik a kutya. Gondolj a parazitákra amik a szőrén tanyáznak. A kullancsokról nem is beszélve. Nem tudhatod, hogy mikor megy bele, tudnak nagyon aprók is lenni azok a dögök. És ráadásul nagyon veszélyesek. Lehet, hogy egy reggel magadon veszed észre, hogy hoppá, kullancsom van. Szerintem undorító a kutya az ágyban és egy cseppet sem higiénikus. Vannak nagyon szép kutyafekhelyek.
2010. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod utolsó a normális gazdák védőszerrel szokták ellátni a kutyájuk ilyen paraziták ellen, amelyek akár egy talpalattnyi fűbewn is beléd mehetnek amúgy... -.-"
2010. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Egyetértek a 22.03assal.. Sajnálom azt a benti kutyát amelyikbe paraziták vannak.. A kintiekbe még megis értem.. Hogy néha néha vanbennük de a bentibe nincs ha jól van tartva.:)
2010. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miénk lakáskutya. Ápolt, parazitamentes (negyedévente féregtelenítés,tavasszal-nyáron spot-on csepp, ősz-tél pedig nyakörv). És úgy szokott aludni, hogy az ágy végébe van leterítve egy régi pokróc, amin kényelmesen tud nyújtózkodni, meg forgolódni. A lábunknál van, de mégis az ágyba. Kiskorában nem tudtuk beleszoktatni a kosarában alvásra, de annyi engedmény volt, hogy oda felengedtük. Volt, hogy felmászott a fejünkhöz, de visszaparancsoltuk oda, és ha ott maradt kapott jutit, ha visszajött akkor kizártuk a szobából, majd utána vissza, és így tovább. És egy idő után megértette, azóta is mindig ott alszik. 4 éves vizsla.
2010. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a kutyámmal alszom. Tény, hogy gyakrabban kell ágyneműt cserélnem, de ennyit nekem megér. És a kutyám nem bolhás meg férges.
2010. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, azért nem alhat egy ágyban a gazdával, mert elméletben az ember a falkavezér, akinek meg kell mutatnia, hogy az a személyes tere, tehát a másik nem mászhat fel oda, csak úgy meg pláne.

De szerintem ha tiszta a kutya, nincs semmi gond a lábnál alvással, az előttem író okosan csinálta a vizslával. A kutyának tudnia kell, hol a helye, de rajtad múlik, hogy hová jelölöd ki.

2010. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
lábnál alhat a mienk is. és agyon is ütném ha az ágyunkba sz@rna vagy pisilne
2010. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is mellettem alszik.

4 hónapos kora óta szobatiszta. De amikor még nem vihettem le, akkor sem az ágyon pisilt, hanem ment a kutyapelusra. Vagy az öcsém szőnyegére:)

A kutya alapvetően tiszta állat, nem piszkít a saját fekhelyén!

2010. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!