Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával szoktatok egy ágyba...

Kutyával szoktatok egy ágyba aludni? Ha igen és szobatiszta nem szokott bepiszkolni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 21:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Hát ti biztos nem vagyok normálisak. Egy kutyát nem egészséges minden nap fürdetni, sőt elvileg negyedévente lenne az optimális. Nem tudom észrevettétek-e, de amikor egy kutya megfürdik, akkor utána biztos belehempereg valami büdösbe, ugyanis nem érzi jól magát illatosan. Gondolom nem a betonon sétáltatod a kutyádat és nem törlöd meg minden pisi-kaki után a micsodáját. Remélem még le is smárolod néha, de szerintem egyszerűbb, ha csinálsz gyereket, az legalább tiszta. Ja, és, ha valaki azt mondja egy kutyára, hogy tiszta, akkor az biztos, hogy nem normális. Nekem is van kutyám, lakásban tartom, fürdetem is, de a kutya az kutya. Gondolkozzatok emberek, hol élünk????
2010. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

egyetzértek

az én kutyám itt aszobába alszik, de semmi bútorra nem mehet föl

2010. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Máőr elnézést de az én kutyám jólnevelet is, nem csak tiszta. :) Nems zokott olyat csinálni amit én nem akarok és nem hemperek semmibe. Nem a te bordiházőrződből kéne kiindulni, mi annál már kicsit fejlettebb kutyások vagyunk. A piszkot meg te is beviheted
2010. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

basszus, milyen alapon formálsz véleményt másik ismeretlen emberről? nem teljesen mindegy neked, hogy kinek hol alszik a kutyája? mi az hogy nem vagyunk normálisak?

sajnos igen, az emberiség szemében a "kutya csak egy kutya". Én meg merném kockáztatni, hogy néhány kutyus sokkal értelmesebb és intelligensebb mint egy ember.

Az pedig mindenkinek a magánügye, hogy hol alszik a kutyája. te nem engeded be, mi pedig igen.

az enyém is ágyban alszik, általában a lábunknál, de néha szeret hasnál (esetleg takaró alatt is) aludni. minden séta után megmosom a lábát, egyébként pedig tökéletesen tisztán van tartva, fürdetjük, olttatjuk, semmi féle élősködő nincs benne szerencsére.

ha te ennyire nem vagy képes, akkor ne altasd a kutyádat az ágyban, sőt, egyáltalán nem értem minek tartasz akkor.

vannak emberek, akiknek csak azért kell, hogy házat őrizzen, stbstb..

de vannak, akiknél kutya-ember között kialakul valami másfajta (akár lelki) kapcsolat is. úgyhogy megkérlek szépen, hogy ne vesd meg az ilyen embereket.

egy kutya semmivel sem alattvalóbb lény, mint egy idióta ember.

hogy hova jutottunk?? sajnos sehová.

Ny-on például nem kérdés, hogy bevihetek-e egy boltba kutyust. nálunk sajnos mindenhonnan ki vannak tiltva. ha netán szeretnék vásátolni valamit, de kutyát is kell sétáltatnom, 2 külön kört kell futnom ezért.

a kutya az ember társa, barátja. mindenki maga dönti el, hogy mit enged meg neki, s mit nem. attól még nem fogja magát főnöknek érezni, ha veled alhat..

2010. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

az pedig, hogy tiszta-e a kutya, csakis rajtad múlik kedves válaszoló!

igenis lehet tisztán tartani egy kutyust.

ja, és nálunk semmiféle büdös dolog nincsen, amibe belehemperegne fürdés után. nem tudom honnan veszed, hogy nem szeretik ha illatosak, elég furcsa logikád van..

szerintem hemperegj te is szarba fürdés után, hátha magadból indulsz ki és nem szereted az illatokat.. :)

2010. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ja! a kutyások többsége társnak tartja kutyát, nem jószágnak! mi is megtöröljük a lábát minden séta után, és bejöhet a szobába, és velünk alhat. ha már nem barlangban lakunk, hanem városban, és sok a lakásban tartott kutya, akkor nem a barlang bejáratánál fog aludni a házőrző jószág, hanem az ember mellett a kutyapajtás!
2010. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Azért a kullancsokkal vigyázzatok!!!
2010. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szia!én is együtt aludnék a kutyámmal,ha nem túrna le az ágyról állandóan:)ő egy roti,Brutus-nak hívják,nem piszkol be,éjszaka meg nem is kell soha pisilnije...
2010. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!