Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogos volt a megjegyzés a nő...

Jogos volt a megjegyzés a nő részéről?

Figyelt kérdés
Kiskutyánkkal 2. alkalommal voltunk kutyafuttatóban, még nem mertem elengedni a hosszú pórázról (ez kb 30-50 méteres póráz). Ennek az az oka, hogy még tapasztalatlanok vagyunk mindketten, de a kutyusom már fiatal kora ellenére is majdnem 30 kg, szóval nem kistestű.. nem akarom hogy esetleg egy kisebb kutyával konfliktus legyen, meg hát őt is féltem még.. sétálgattunk. kb 5 perce és oda jött ez a nő, hogy ha pórázon van a kutya, miért nem megyünk inkább el innen, ezzel a kutyának teszek csak rosszat.. őszintén szólva eléggé el is vette a kedvem.. nyilván én sem szeretném mindig pórázon tartani, de még csak most kezdünk ismerkedni ezzel a helyzettel
2023. júl. 1. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

"hanem neveld meg"


A legtöbb gazdi nem járhatna futiba, mert neveletlen a kutyájuk, és nem is foglalkoznak vele. :-D

2023. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, engem személy szerint nem érdekel a legtöbb gazdi. A saját kutyám és az ő biztonsága, egészsége érdekel csak. Ha valaki nem tudja megnevelni a kutyáját, akkor ne vigye közösségbe.
2023. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

"Ha valaki nem tudja megnevelni a kutyáját, akkor ne vigye közösségbe."


De viszik. Én pont az ilyenek miatt nem járok futtatóba olyankor, amikor mások is vannak bent.

2023. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Az igaz, hogy a hosszú póráz balesetveszélyes lehet, nálunk is volt már abból baj, hogy kutyaiskolában a szabad játék résznél az oktató hosszú pórázt rakott a kutyánkra, mert problémás volt a behívás és a pórázzal körbetekerte majd kirántotta az egyik gazdi lábát. Ugyanakkor az ilyen mindenbe beleszólok kutyások miatt nem járnak jó páran futtatóba. Én csak simán beveszem a lesz.rom tablettát, de hogy minek kell mindenbe beleugatniuk...
2023. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!