Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek? (többi...

Milyen kutyát vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (fiú) és szeretnék egy kutyát! Szüleim támogatják ezt az ötletet és megengedik hogy kutyám legyen. kivéve: ahogy a szüleim nevezik "brutális" kutyák (pl:pitbull). Kertes házban lakunk kb olyan 60 m hosszú és olyan 30 m széles lehet a kert + a hátsó kert ahova szintén bemehet ez is kb olyan 30m hosszú, 15 m széles..:D Családszerető, gyerekbarát kutyát szeretnék akik okosak is!:) Méret nem számít csak ne legyenek hatalmas kutyák
2010. okt. 13. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

menhelyről kutyát vagy labrador vagy golden retriever , magyar vizsla

DE UGYE TUDOD HOGY NAPI SÉTA SZÜKSÉGES ATTÓL H MÉG KERTBEN VAN KÖTELEZŐ

2010. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem lenne jobb menhelyről hozni egyet? Mindegy a ti döntésetek ...

Ajánlom a magyar vizslát, a skót juhászt, és a labradort.

2010. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hehe :) A labradornak és a magyar vizslának 2 - 2 pont :D.
2010. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Golden retriver :) okos, családcentrikus, emberszerető kutya , tuti jó választás :)
2010. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
+ a goldinak is 2 pont :D
2010. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ha tőlem ilyet kérdeznek- márpedig szoktak gyakran, mert értek a kutyákhoz- akkor mindig azt javaslom, hogy menhelyről próbáljunk meg választani.Nem csak, hogy megmentesz egy szerencsétlen kutyát, hanem a legtöbbjük igazán emberbarát.Ezt tapasztalatból mondom, hiszen mind két kutyámat úgy fogadtam örökbe.Hidd el, hogy nagyon ragaszkodóak és tudják értékelni a sok szenvedés után ha szeretve vannak és törődnek velük.Feltétel nélkül tudnak szeretni.Persze vannak ellenségesebb, visszahúzódóbb kutyák is(de azok is az emberek miatt lettek olyanok amilyenek).Ha a szüleid esetleg ezt nem tartják jó ötletnek, akkor esetleg ajánlom a Labradort és a Golden Retrievert.Tipikus családi házba való,okos,könnyen tanítható, nagyon barátságos kutyusok, viszont mint minden kutya ők is TÖRŐDÉST IGÉNYELNEK.Ha úgy gondolod, hogy nem lesz elég időd rá, inkább vegyetek egy hörcsögöt :) Gondolj arra is, hogy 4-5 év múlva mi lesz, nem-e akarsz a továbbtanulásnál másik városba menni és a szüleid tudják-e gondozni, ha esetleg te nem.:)

Bocsi, ha hosszú voltam. Sok sikert!:)

2010. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
goldi 3, én is arra szavazok
2010. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Berni pásztor :) Lehet nagynak tűnik, de nagyon szerény és még az idegeneket se támadnák meg ösztönből. csak ha úgy nevelik


Vagy golden retriever, igazi családszerető gyerekbarát kutya.


De ha nem akarsz olyan hatalmasat, a beagle is jó :)

Vagy esetleg cocker spániel.


Vagy egy menhelyi kutyus :) Elmondod a gondozóknak milyet szeretnél, megmutatják melyik kutyus olyan, és már haza is viheted :)

2010. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én menhelyre szavazok ha nem akarsz kiállitási kutyát tenyésztőtől.de semmiképp ne nézz az expresszen szaporitótól kiskutyát! kérlek... :)
2010. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vizsla, golden, labrador, snaucher
2010. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!